2726
عنوان

دیشب وقتی ستایش پخش شد، دلم برای همه ی نابارورها سوخت😔

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم حالم بد شد شوهرمم داشت فيلمو ميديد يه لحظه نفسم بالا نميومد

اره اخه خانوم بزرگو خوب نشون دادن حالا حرفشم رو مادرشوهرا تاثیر میزاره حالا فردا بیا و درست کن 

تازه کسی که درد و تجربه نکرده چرا باید قضاوت کرد ولی خوب فیلمه دیگه

ولی از یه طرف فیلمش طرفدار داره رو خیلیا تاثیر داره

من که بچه ندارم هر روز تموم فکرم نداشتن بچه هس

به نظر من منظورش فقط بچه دار شدن نبود

چون تو صدا و سیما نمیشد واضح تر بگه گفت دخترم نصف  روز رو توی رختخوابه و نمیتونه به همسرش رسیدگی کنه....

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
 دارند بین مردم جا می ندازند چند همسری خوبه عادی سازی فاجعه انگار عهد دقیانوسه

دقیقا منم گفتم چطوره اخه دارن رواج میدن که هر مردی بچه دار نشد زنش بره زن بگیره.ولی خب همه مردا مثل هم نیستن.

اره اخه خانوم بزرگو خوب نشون دادن حالا حرفشم رو مادرشوهرا تاثیر میزاره حالا فردا بیا و درست کن  ...

موافقم. توو دلم هی میگفتم کاش زودتر دیالوگش تموم شه

دقیقا منم گفتم چطوره اخه دارن رواج میدن که هر مردی بچه دار نشد زنش بره زن بگیره.ولی خب همه مردا مثل ...

کلا بیانش توی رسانه ملی درست نبود. کاری با شخصیت آقایون ندارم.

کلا بیانش توی رسانه ملی درست نبود. کاری با شخصیت آقایون ندارم.

اره منم جا خوردم.پس اینطوری هر مردی هم بچه دار نشه باید ازش جدا بشه؟؟؟واقعا توجیه خانوم بزرگ برا حشمت فردوس ربطی نداشت.اصصصلا

نمیدونم گلم. جالبه دوباره توی آنچه گذشت همونو نشون داد

عزیزم  انشالا  خدا  به  شما  و همه  منتظرها  فرزند  سالم  و صالح  بده  غصه  نخور  من   بعد  از  سالها  سختی  و  چندین  بار  سقط و  کلی  مشکلات  دیگه  باردارشدم  سنم هم بالاس  ۳۸الان  دختر  گلم  سیزده  روزشه کنارم خوابیده  انشالا  شمام  بزودی مادر میشی 

2706