2737
2734
عنوان

مدرک آرایشگری

95 بازدید | 9 پست

سلام خانوما

من تصمیم دارم برم تو یکی از رشته های آرایشگری مدرک بگیرم.البته بگم من یه آدم مبتدی هستم و کلا تو این زمینه هایی که نام میبرم صفرم .

پس میخوام از صفر شروع کنم و برم تا صد.

به نظر شما کدوم رشته بهتره و میشه سریعتر پیشرفت کرد.میکاپ و شنیون .رنگ و دکلره.میکروپیگمنتیشن(آرایش دائم)یا هم کاشت و طراحی ناخن

لطفا راهنمایی کنین منو.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
رنگ و کاشت

میشه یه لطف کنی و بیشتر برام توضیح بدی و راهنماییم کنی عزیزن.

اخه از صفر میخوام شروع کنم و هیچ تجربه ی قبلی ندارم.

آموزشگاه برم برا گرفتن مدرک یا آرایشگاه؟

بله من ۷ تا مدرک دارم ولی سالن ندارم به خاطر مشگلات مالی

امیدوارم خیلی زود مشکل مالیتون حل بشه و بتونی سالن بزنی برا خودت.

عزیزم میتونی بری آرایشگاها پیشنهاد همکاری بدی و درصدی کار کنی .بهتر از بیکار نشستنِ.؟

2738
میشه یه لطف کنی و بیشتر برام توضیح بدی و راهنماییم کنی عزیزن. اخه از صفر میخوام شروع کنم و هیچ تجرب ...

عزیزدلم من خودم آموزش ندیدم، از دید یه مشتری گفتم

بازار کاشت ناخن خیلی خوبه

ناخن کار خودم با اینکه قیمتشو مناسب میگیره ولی ۷ میلیون ماهی درآمدشه (قیمتش از بقیه جاها پایین تره ولی تعداد مشتریاش زیادن و چون کمتر میگیره و کارش تمیزه مشتری ثابت شدن)

رنگ هم که همیشه خواهان داره

ولی آرایش دائم بنظرم خیلیا ریسک نمیکنن،‌ و واقعا هم ریسکیه مثلا خط چشم دائم.. بعد یه مدت دلو‌ میزنه

و میکاپ و آرایش عروس هم خیلی نیاز به تبلیغات و.. داره و هزینه وسایلشم بالاس، مثلا یه‌ پالت سایه اصل بخواین بگیرین بالای 1 میلیون در میاد

و چون کارتون آرایشگریه حتما باید جنسای اصل به کار ببرین

بعد اینکه کاشت ناخن معتاد کننده‌س یه بار انجام بدن معمولا مشتری میشن

و اگه‌ بتونین عمده فروشیای وسایل کاشت ناخن رو پیدا کنین هم میتونین بین همکارای خودتون وسایل پایه‌شو بفروشین (با قیمت کمتر که مشتری شما شن) هم وسایل خودتون به قیمت عمده میفته و سودتون خیلی بیشتر میشه

ایشالا موفق باشی عزیزم😍

عزیزدلم من خودم آموزش ندیدم، از دید یه مشتری گفتم بازار کاشت ناخن خیلی خوبه ناخن کار خودم با اینکه ...

خیلی کامل و جامع توضیح دادی.

ممنونم ازت عزیزم.خیلی لطف کردی 💝