1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

برای رسیدن به عشقم

و قبول شدنم توی رشته پزشکی

من کجا باران کجا؟........و راه بی پایان کجا...؟.......آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا........هرچه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طرق عشق بازان مشکل آسان کجا........
1522

آریانا گراند وصلوات😝

مرسی دوستم برا خونه دارشدنمون

خدایا از گناهانم بگذر همانگونه که ازآرزوهایم گذشتی  خدا جان بیا با هم منطقی باشیم دیگه😕😖 خدایا من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد   ولی تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا    ..  یکی با مشروب تو فکر خداست🍷 ، یکی تو مسجد ب فکر زناست 😏، یکی قمه ب دست تو فکر غیرته 😎💪، یکی تسبیح ب دست تو فکر شهوته📿 ، یکی ریشش و با تیغ زده ،🤵 یکی با ریش مردم و تیغ زده🧔..میگن هر کی مشروب میخوره میره جهنم👿🔥 ... جهنمی ک آدماش مست باشن🤩😉😗💃🕺... از دنیایی ک آدماش پست باشن🧛😈 . خیلی بهتره !🙂.....درضمن من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه😒
8
حتما خوشگلم😍😍😘😘😘💎 عکس پروفت خودتی؟ 😀😆

ممنون😍😍😍

نه عزیزم

من کجا باران کجا؟........و راه بی پایان کجا...؟.......آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا........هرچه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طرق عشق بازان مشکل آسان کجا........
آریانا گراند وصلوات😝 مرسی دوستم برا خونه دارشدنمون

اون که نام کاربری بیش نیست😆😆😆😄😉

امیدوارم زودی به حاجتت برسی😘💎💎💎

میشه برای حاجتم یدونه صلوات بفرستی😞🙏❤️
برای حاجتروایی من وخانوادم لطف کن دعاکن.منم ۱۰۰تاصلوات برای حاجترواییتون میفرستم. اجازه هست دوستامو ...

منم برات صد تا میفرستم گلم😍😍😍🙏

ایشلله زودی به حاجتت میرسی

حتما عزیزم تاپیک. خودته، 💜💜💜💜

میشه برای حاجتم یدونه صلوات بفرستی😞🙏❤️
منم برات صد تا میفرستم گلم😍😍😍🙏 ایشلله زودی به حاجتت میرسی حتما عزیزم تاپیک. خودته، 💜💜💜💜

فدای توبشم.لطف میکنی😘🥰🤩الهی توهمه جوانب زندگیت ثروتمندباشی الهی آمین.🌹🌹🌹

خدا با منه و برای من کافیه  
1645