2703
2553
عنوان

حس میکنید بعد مرگ چه جور دنیایی داریم و وضعیتمون چجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4971 بازدید | 451 پست

برای رسیدن ب جواب هاتون 

باید فلسفه مطالعه کنید 

موضوع اصای فلسفه چیستی و چرایب هرچیزی هست 

کتاب انسان روح است نه جسد اطلاعاتی ازجهان بعدی طبق اسناد توضیح داده

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
فکر میکنم مورد لطف و رحمت خدا قرار میگیریم. میبخشمون انشاالله

منم گاهی همین فکرو میکنم

ولی بعد با خودم میگم نه خود خدا گفته هل یستون الذین یعملون و الذین لا یعملون

آیا کسانی که کار نیک میکنند با آنهایی که نمیکنند برابرند.؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم چه اتفاقی برام میفته

ولی چون به عدالت خدا شک ندارم مطمئنم اونچه که تو دنیا ازش محروم بودم تو آخرت بهم میدن تا جبران بشه.... خیلی امیدوارم که خیلی چیزا بدست بیارم😁😁😁😁

هووووررررااااااا

من مادربزرگم چندروز پیش فوت شد میگن لحظه مرگش خیلی آروم بوده و اشاره کرده حالم خوبه بعد بتدریج بدنش سرد شده در کمتراز چندثانیه فوت کرده

نمیدونم فلسفه مرگ چطوریه فقط امیدوارم همه عاقبت بخیربشیم 

هر که را اسرار حق آموختن   مهرکردندو دهانش دوختند

All you need is love❤❤
2720
من مادربزرگم چندروز پیش فوت شد میگن لحظه مرگش خیلی آروم بوده و اشاره کرده حالم خوبه بعد بتدریج بدنش ...

من از اینکه اگر قرار باشه وارد یه دنیای جدیدی بشیم حس خوبی بهم دست میده

تو میخواستی نهرو کنی دریا... شدی شبیه مردمت
من از اینکه اگر قرار باشه وارد یه دنیای جدیدی بشیم حس خوبی بهم دست میده

خیلی خوبه این حسو داری

من فقط از لحظه اولش میترسم چون همه چی جدیده 

اصولا دنیای جدید یکم ترس داره

All you need is love❤❤
خیلی خوبه این حسو داری من فقط از لحظه اولش میترسم چون همه چی جدیده  اصولا دنیای جدید یکم ترس ...

آره شاید یکم ترسناک باشه لحظه ی ورود ب یه دنیای دیگه ولی اگ خوب باشه یا بد بازم بنظرم جالبه 

تو میخواستی نهرو کنی دریا... شدی شبیه مردمت
منم گاهی همین فکرو میکنم ولی بعد با خودم میگم نه خود خدا گفته هل یستون الذین یعملون و الذین لا یعمل ...

نه برابر نیستن. ولی درجه بندی داره. اونا درجه های بالای بهشتن.مثل پیامبرا واماما.

منکه فقط امیدم به لطف و رحمت خداس.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2714

بنظرم جهانی خیلی زیباتر در انتظارمونه فراتر از فکرو خیال

این چیزایی که می گن و میترسونن خیلی نیست 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

بهشت و جهنم و تقاص و پاداش همین دنیاس به نظر من 

یه جا خوندم وقتی روح از بدن جدا میشه عین آزاد شدن از قفسه خوب باشی روحت ازاد و خوشحاله بد باشی روح در عذابه و نمیتونه به ارامش برسه و به جایی که تعلق داره برگرده

من خیلی خیلی میترسیدم تا قبل از فوت پدرم اون شبی که تو کما بود با دستگاه تو خونه بود دقیقان همزمان با ایست قلبیش دختر برادرم که ۴ساله بود از خواب پرید گفت بابایی خوب شد اومد بهم گفت من خوب شدم خیلی خیلی بهم وابسته بودن که پرستار نگاه ما کرد گفت قلب وایساد 

دیگه نمیترسم از اون دنیا آرزوم زودتر برم دیدن بابام انقدر راحت بود رفتنش

بچه ها پدر منم موقعی که میخواسته فوت کنه مامانم بالای سرش بوده..مامانم میگه اون لحظه پدرم دست راستشو فقط بلند میکنه بعش دیگه بدنش سرد میشه آروم بوده نه ناله ای میکرده  نه حرکتی.. بمیرم براش😢😢😢..فردا چهلمش هست میشه واسش فاتحه بخونید😢

بچه هات بزرگ میشن خودشون مامان بابا میشن شوهرتم زن میگیره  فکر خودت باش ک میمیری...

دقیقاااا من یکی به فکر شوهرم اصلا نیستم امیدوارم بعد منم اب خوش از گلوش پایین نره و یه زن وحشی با خانواده فوق وحشی و سلیطه گیرش بیاد روزی یکبار تا حد مرگ کتک بزننش و خونین ومالینش کنن .روحم شاد میشه😂 البته خدا نکنه بمیرم ...شوهرم فدام شه

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
2706