1464
1482
عنوان

عكس خوراكي (باردار ها نيان)🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 2888 بازدید | 257 پست
عزیزمی😍😄چشمممم 🌹

چشماي قشنگت بي بلا😍😍😘😘

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
😁😁😁 ولي خوووب ر....  بيشتر ماها از بيكاري مجبوريم نگاه كنيم

اره

ولی دلیل دیگه ای هم داره

وقتی چندقسمتش رو میبینی کنجکاو میشی ببینی اخرش چی میشه😄

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

سلام عزيزدلم خووبي؟؟😘❤️❤️دلم برات تنگ شده بود البالو خشكارو بيشتر دوست داشتم😁

خووبم عزیزممم منم دلم تنگ شده بود زیاااد😍❤

ای جانم نووووووش😍😂

тнιηк вιg вℓιєνє вιg α¢т вιg αη∂ тнє яєѕυℓтѕ ωιℓℓ вє вιg                                     زودرنـــج و حساس                                                   و                                                                           یه دخمل دهه هفتادیه شیطــون و بازیگــوش؛ دوستا از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈                                                                                                                             👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄 
@لنااااا     @banooyebarfiii     @خاله_سوسکه76     @دلبررر & ...

❤❤❤❤

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
1484
خووبم عزیزممم منم دلم تنگ شده بود زیاااد😍❤ ای جانم نووووووش😍😂

قربونت❤️😘

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
@___الی___     @مامان_بزرگ1     سلامممم كجايي نيستين چرا دلم خيلي براتون ...

سلام خانم خانما 😍نازی جان خوبی ننه؟؟

شکستن دل به شکستن استخوان دنده می ماند 😣از بیرون همه چیز روبراه است اما هر نفسی که میکشی دردیست که میکشی 😢😢
سلام خانم خانما 😍نازی جان خوبی ننه؟؟

سلااام عشقم خووبي ننه جوون؟😍😍😍كجايي نيستي چرا

سلااام عشقم خووبي ننه جوون؟😍😍😍كجايي نيستي چرا

سلام بروی ماهت 

مهمون داشتم چند روز 

شکستن دل به شکستن استخوان دنده می ماند 😣از بیرون همه چیز روبراه است اما هر نفسی که میکشی دردیست که میکشی 😢😢
سلام بروی ماهت  مهمون داشتم چند روز

بسلامتي 

خوودت خوبي؟؟زانوت بهتره؟

1334
 من گرفتم میوه خشک ولی ندوست کلا    

از بانو گرفتي؟

1403
نچ از شهر خودمون برام آوردن ولی ندوست کلا

از بانو هم بگير امتحان كن شايد خوشت بياد عزيزم

از بانو هم بگير امتحان كن شايد خوشت بياد عزيزم

اره مودونم خیلیا دوست دارن ولی من سیب و خربزه گرفتم ندوست

تو چیا گرفتی؟

خداروشکر که بهترین روزهای عمرم کنار بهترین مرد گذشت هر چند تهش وصال نبود ولی من ازش بسیار آموختم   
اره مودونم خیلیا دوست دارن ولی من سیب و خربزه گرفتم ندوست تو چیا گرفتی؟

ميوه خشك هاش كه قاطيه از همه ميوه ها هستش 

با گيلاس خشك و لواشك