2733
2734

الان سه روز درد دندون دارم از بس مسکن خوردم همش گیجم کل شهر و گشتم میگن قیمت تمام هشتصد و یه تومن برا یه دندون  رفتم عکس گرفتم رفتم پیش یه دکتر که به حسابا دولتی تر بود و زیادم بلد نبود گف یه دندون ششصد یعنی چهارصد عصب کشی دویس پر  بعدبعد عکسم دکتره دید گف دوتا دندونت خرابه ودودتا یک وخورده ایی میشه ویکیش ششصد  گفتم من ندارم و دستم خالیه  عصب کشی که چهارصد بکن تا صبح برم تامین اجتماعی پر کنم اخه ادم با حقوق یک ونیم چه میتونه بکنه هرکاری کردم قبول نکرد گف نمیشه بعد رفتم از یه دندون پزشکی سوال کردم میشه جدا جدا گف میشه ولی باز نرخ اون ازاد بود گرون میشد خیلی ناراحت شدم دلم خیلی شکست که دکتره گفتم ندارم و پول عصب کشی بگیر پره میرم دولتی واینقدر درد داشتم وقبول نکرد به من که درد داشتم توجه نکرد فقط پول دید لطفا اگر شاغل هس میاد بخونه یکم مراعات هم نوعتون بکنین سنگ دل نباشین  لطفا لطفا ما هممون انسانیم هرچقدرم پول ذخیره کنیم هیجا نمیره یکمم فکر انسانیت واخرت باشیم یکمم انسان باشیم  

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

متاسفانه همینه، انسانیت به مدرک نیست، پزشکان هم کاسب شده اند. 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به جای اینکه گیر نوع زاییدن ملت باشن یه فکری به حال هزینه های دندونپزشکی بکنن که سر به فلک کشیده!!!واقعا کارمند باید حقوق دو ماهش رو بده یه دندون درست کنه!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2738

نمیدونم قشر کم درامد باید چه کنه بریم بمیرم چون فقیریم 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
 به جای اینکه گیر نوع زاییدن ملت باشن یه فکری به حال هزینه های دندونپزشکی بکنن که سر به فلک کشی ...

والله دندن درد خیلی بده ادم مجبوره بره دکتر دکترام پست شدن انسانیت مرده طرف شکل پول میبینن

عصب کشی هم انجام بدی ، بری تامین اجتماعی قبول نمی کنه مگر بیمارستان

عزیزم شهر ما قبول میکنه 

این روزا فقططططط پول مهمه

هزار بار بخاطری فیقری دلم شکسته بازم خدا شکرت پول احترام میاره پول ابرو میاره پول زیبایی میاره همه چی پوله ما سهممون از اومدن به دنیا فقط دیدن ورفتن 

الان دندونتو چه کردی؟ 

هیچی مسکن میخورم و حالم از فقیر بودم وغرورمونو شکستن بهم میخوره 

خدا لعنتشون كنه خب تامين اجتماعي بايد عصب كشي هم براي خدماتش اضافه كنه نشستن اونجا ودارن دندوناي كار ...

اره بخدا هیچ خدمات خوبی ندارن بعد منتم سر ملت میزارن 

2706