2733
2734

تو کوچه ما یه مغازه هست که همه پسرا جلوش جمع میشدن یه بار منو خواهر کوچیکم از جلوی مغازه رد میشیدیم حالا منه جوگیر شروع کردم به خوندن اول امام علی دوم امام حسن 

قیافه پسرا😂😭😂😭

قیافه من😊😊

شما هم تعریف کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یبار پسرای محله دور هم جمع شده بودن جوز بازی میکردن

منم از پشت نگا میکردم حواسشون نبود

یهو یکی میخواست یه حرکت بره 

من از پشت نظر دادم گفتم این باید اینطو بره

انقد بهم خندیدن

شیش هف سالم بود فک کنم

خدایا شکرت اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

این تاپیک چند دقه پیش یه نفر دیگه زده بود 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2738

اردو داشتیم تو مینی بوس از بغل پادگان رد شدیم سه تا برجک بود 

یه عالمه دختر چسبیدیم به شیشه ها براشون بای بای کردن 😂

اولی فقط نگاه کرد😐

دومی لحظه اخر با خجالت دستشو اورد بالا🙂👋

سومی با نیش تا بناگوش باز شادتر از ما بای بای کرد

😂👋👋

بچه هم نبودیم دبیرستانی 😹😹

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

من ۵ یا۶ سالم بود تو جمع خانوادگی که عمم اینا بودن و همه محو تماشای فیلم و ساکت بود همه جا من گ..ریدم

همه چشا گرد شد طرفم

خیلی حس بدی بود 

خدا برای هیشکی نیاره 🤣🤣😂🤣😂🤣

2706