2726
عنوان

اگه بزرگتري بچتو دعوا كنه يا بهش كنايه بزنه چه برخوردي ميكنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 30 پست
خوبه من اصلا روم نميشه احساس ميكنم مادر خوبي نيستم و از حق بچم دفاع نميكنم حتي يه وقتا اينجور مواقع ...

نهایت همون لحظه بلند شو بیا بیرون بفهمن بهت بر خورده ،من شوهرم جوری برخورد کرده که هیچکس اجازه نمیده همیچین کاری بکنه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
خوبه من اصلا روم نميشه احساس ميكنم مادر خوبي نيستم و از حق بچم دفاع نميكنم حتي يه وقتا اينجور مواقع ...

مادر و پدر و خالم همینطور بودن.زنداییم اعصاب بچه نداشت دائم بچگی و مهمونیامون رو زهرمار میکرد. ولی طرز تفکر قدیم این بود دیگه چی بگم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه عزیزم مودبانه جواب بده ولی جواب بده .اشتباه پدر مادرامون رو نکن.الان ک فکر میکنم چقدر ما از فامیل ...

درست ميگيد شما كلا اينا فكر ميكنن بچه بايد يه گوشه بشينه هيچكار نكنه اونوقت خوبه بچه من كلا بچه شلوغي نيست اما خب شيطنت نرمال داره اينا بچه هاشونو با ترسوندن آب زيركاه بار آوردن 

نهایت همون لحظه بلند شو بیا بیرون بفهمن بهت بر خورده ،من شوهرم جوری برخورد کرده که هیچکس اجازه نمیده ...

ميدونيد من هميشه سعي ميكنم عادلانه برخورد كنم و اگه مثلا بچه اي بچمو بزنه ميگم عيب نداره بچن اما فكر كنم ازين به بعد بايد مثل خودشون رفتار كنم و شلوغش كنم تا درست شن

2728
درست ميگيد شما كلا اينا فكر ميكنن بچه بايد يه گوشه بشينه هيچكار نكنه اونوقت خوبه بچه من كلا بچه شلوغ ...

دقیقا مشکل از خودشونه بچه شبطنت میکنه.البته موافق مادر پدرهای بی خیال هم نیستما. ولی بچه فقط باید از پدر مادرش و قوانین حرف شنوی داشته باشه وگرنه تووسری خور میشه

ميدونيد من هميشه سعي ميكنم عادلانه برخورد كنم و اگه مثلا بچه اي بچمو بزنه ميگم عيب نداره بچن اما فكر ...

نه از بچه ات تحت هر شرایطی حمایت کن اگه زد بگو زدن خوب نیست ولی کسی تو رو زد تو هم بزن از خودت دفاع کن

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
دقیقا مشکل از خودشونه بچه شبطنت میکنه.البته موافق مادر پدرهای بی خیال هم نیستما. ولی بچه فقط باید از ...

اتفاقا من اصلا بي خيال نيست و مدام دنبال بچمم و فكر ميكنم همين كرو خراب كرده چون بقيه هيچي به بچشون نميگن اما من مدام ميگم نكن اونوقت بقيه هم به خودشون اجازه ميدن حرف بزنن بهش جديدا احساس ميكنم دارم به بچم آسيب ميزنم البته خدارو شكر رفت و آمد زيادي ندارم اما ميخوام تقريبا قطعش كنم

بچمو خودم کنترلش میکنم جوری بزرگش میکنم که ایراد نداشته باشه و حواسم بهش هست شیطونی نکنه اذیت دیگران کنه ولی اگه کسی چیزی بگه بدونم حق داره ناراحت میشم اما چیزی نمیکنم میکنم تجربه بجای کینه

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
بچمو خودم کنترلش میکنم جوری بزرگش میکنم که ایراد نداشته باشه و حواسم بهش هست شیطونی نکنه اذیت دیگران ...

شما متوجه نشدي شما فرض كن دوتا بچه دارن بازي ميكنن بعد مثلا بچه من به وسيله ايو نده به اون بچه و اون گريه كنه اونوقت مادربزرگش بياد بچه منو دعوا كنه و طعنه بزنه بازم به نظرتون تجربه است اسم اين بعد كلا اون آدم فوق العاده بچشو لووس بار آورده پس الگو خوبي نيست براي من اما چون بزرگتر احترامش وأحبه همين

اتفاقا من اصلا بي خيال نيست و مدام دنبال بچمم و فكر ميكنم همين كرو خراب كرده چون بقيه هيچي به بچشون ...

اره دیگه رفتار خودت هم رو دیگران تاثیر میذاره.بنظرم یه مشاور کودک برو . 

2706