2726

اگه تو جمع فاميل يه بزرگتري به بچتون كنايه بزنه مثلا وقتي بچه ها با هم بازي ميكنن دعواشون ميشه چه برخوردي ميكنيد؟

اگه بحقو درستم باشه میگم بخودم بگین من دعواش کنم اگه نسبتش دور باشه ولی عمه و خاله ای که نزدیکه و میدونم بد بچمو نممیگه یا الکی نیست چیزی نمیگم 

برسه روزی که منم تیکر بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه بحقو درستم باشه میگم بخودم بگین من دعواش کنم اگه نسبتش دور باشه ولی عمه و خاله ای که نزدیکه و می ...

نزديكه اما به حق نيست چون ميخواد طرف نوه خودشو بگيره و تو سر بچه من بزنه

نزديكه اما به حق نيست چون ميخواد طرف نوه خودشو بگيره و تو سر بچه من بزنه

خب معلومه که برخورد میکنم میگم اگه خودم صلاح بدونم بچمو دعوا میکنم بخودم بگین

برسه روزی که منم تیکر بزنم
بسته به شرایط حتما جوابشو میدم

جواب دادن بي احترامي نيست به نظرتون من اهل بي احترامي و جواب بزرگتر دادن نيستم اما ميترسم بچم آسيب ببينه از يه طرف ميگم رفت و آمد نكنم اونم نميشه به هر حال فاميله 

واقعا ميتونيد حتي اگه سنشون بالا باشه 

بله جواب میدم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
جواب دادن بي احترامي نيست به نظرتون من اهل بي احترامي و جواب بزرگتر دادن نيستم اما ميترسم بچم آسيب ب ...

نه عزیزم مودبانه جواب بده ولی جواب بده .اشتباه پدر مادرامون رو نکن.الان ک فکر میکنم چقدر ما از فامیلامون آسیب دیدیم الانم ک بزرگ شدیم فهمیدیم هیچکدومشون خیر مارو نمیخواستن. طرف اگه اعصاب بچه نداره یا نبر یا حواست به بچت باشه و اگه چیزی گفتن جوابشون رو بده و اولویت رو بذار رو احترام به بچت یعنی اینقدر برای بچه ات احترام قائل باش که همه وادار به احترام گذاشتن بشن. 

بله جواب میدم

خوبه من اصلا روم نميشه احساس ميكنم مادر خوبي نيستم و از حق بچم دفاع نميكنم حتي يه وقتا اينجور مواقع خودم دعواش ميكنم مادرمم همينجور بود و متاسفانه اعتماد به نفسم كمه نميخوام بچم مثل خودم بشه

2706