2733
2739

سلام دوستان کسی مریض ایشون بوده ؟ شماره و آدرسی از مطبش دارید ؟ کارش چطوره ؟ 

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

میگن که خوبه...ولی این معروف ها تند تند ویزیت میکنن

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
میگن که خوبه...ولی این معروف ها تند تند ویزیت میکنن

خیلی معروفه ؟ شما ویزیت شدی ؟ من مشهد نیستم میخوام برم دکتر اونجا

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من۹ماه پیشش میرفتم خیلی ها کارشوقبول دارن ولی برای مشکل من کارخاصی نکردن 

دارو۳ماهه میداد منم ول کردم

تومحتشمیه ساختمان۵۰

صبح زودبایدپشت درب ساختمان اسم بنویسیدعصرهم برید مطب

اگه تو۱۴نفراول باشید ویزیت میکنن

خیلی بداخلاقه ولی کارشوخیلیاقبول دارن

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
2731

اره جزو معروفهای مشهده

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

خودم نرفتم

من۹ماه پیشش میرفتم خیلی ها کارشوقبول دارن ولی برای مشکل من کارخاصی نکردن  دارو۳ماهه میداد منم ...

چقد طول و دراز هست پروسه ویزیت کردنش 😟 ماهم ک با خانواده همسر میخوایم بریم مشهد نمیخوام بفهمن ک من میخوام برم دکتر زنان 😑

یکی دکتر احمدبهاری رو معرفی کرد بهم و گفتن نوبت دهی هم راحته و کارش خوبه احتمالا پیش همون برم

چقد طول و دراز هست پروسه ویزیت کردنش 😟 ماهم ک با خانواده همسر میخوایم بریم مشهد نمیخوام بفهمن ک من ...

اره ارندی خیلی اعصاب خوردیه هم نوبت دهیش هم منشیش هم اخلاق خودش

من خودم ۴سال نازایی گرفتم و پیش مهدی یغمایی نتیجه گرفتم خداروشکرمشکلم حل شد کوچولومم الان دوماهشه

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
2738
اره ارندی خیلی اعصاب خوردیه هم نوبت دهیش هم منشیش هم اخلاق خودش من خودم ۴سال نازایی گرفتم و پیش مهد ...

خداروشکر عزیزم خدا حفظش کنه ، ادرس و شماره مطب دکتر یغمایی رو‌میدی؟ نوبت‌دهیش چطوریه؟ 

خداروشکر عزیزم خدا حفظش کنه ، ادرس و شماره مطب دکتر یغمایی رو‌میدی؟ نوبت‌دهیش چطوریه؟ 

اون روبروبیمارستان قایم پاستور۱

تابلوش رودرب مطب زده شده

دفعه اول سخت نوبت میده ولی بعد راحته باید منشیشوراضی کنین باهاش صحبت کنید 

موارد خاصوویزیت میکنن اینم بگم خیلی خیلی پیروباتجربست استادارندی بوده کارش خیلی خوبه

چقد طول و دراز هست پروسه ویزیت کردنش 😟 ماهم ک با خانواده همسر میخوایم بریم مشهد نمیخوام بفهمن ک من ...

عزیزم برو پیش عطایی کارشم خوبه ازساعت ۱۱ هست تا ۲فکرکنم بری بهت برای همون روز وقت میده

2706