2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون عزیزم .یک جلدی هستن؟

اولی اره دومی ۷جلده اولی خارجی دومی ایرونی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

نخوندمش ولی دکترم کتاب  کودک من( مای بی بی)ترجمه علوی رو پیشنهاد داد دوسدارم گیرش بیارم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

کانال تربیت مادرانه بدون فریادم خوبه

کتابای فرهنگ هلاکویی ام خوبه ولی خب بشخصه یجاهاییشو اصلا نمیپسندم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
کانال تربیت مادرانه بدون فریادم خوبه کتابای فرهنگ هلاکویی ام خوبه ولی خب بشخصه یجاهاییشو اصلا نمیپس ...

کلا نوبسنده های ایرانی و ساکن ایران بهترن.چون تربیت باید متناسب با فرهنگ جامعه باشه .دکتر هلاکویی بیشتر از 40 ساله از ایران رفته

مادر کافی 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
کلا نوبسنده های ایرانی و ساکن ایران بهترن.چون تربیت باید متناسب با فرهنگ جامعه باشه .دکتر هلاکویی بی ...

دقیقا بخاطر مسائل و تربیت دینی نمیپسندم برا تربیت دینی بیشتر الگو عملی دارم از اطرافیانم

دقیقا بخاطر مسائل و تربیت دینی نمیپسندم برا تربیت دینی بیشتر الگو عملی دارم از اطرافیانم

علاوه بر اون مسایل اجتماعی هم همینه .بچه رو تو خونه با اعتماد به نفس میخوای تربیت کنی ولی میره تو اجتماع میبینه دیگران  چطور میخوان سرکوبش کنن تو محیط مدرسه .تو محیط کار و.... .این حالت تضاد و دوگانگی خیلی بده 

شادترین کودک محله.

مادر کافی

ی کتاب هم چند وقت پیش خوندم اسمشو یادم نیست خیلی جالب بود خاطرات کودکی بزرگسالانی بود ک مشکل داشتن و همش ریشه تو کودکی و رفتار پدر مادر داشت بزار برم ببینم پیداش میکنم

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
2706