1874
1924

یعنی دیگه تو لیست مخاطبان واتساپ تون نیست؟

اگه این جوریه یعنی خودش اکانتش رو  حذف کرده و دیگه واتساپ نداره  

برای سلامتی مامان من که مریضه و مامان خودت دوتا صلوات بفرست عزیزم😊❤خدایا کی میشه که ببینم مامانم‌ دیگه شیمی درمانی لازم نداره و خوبه خوب شده😍دیگه درد کشیدنش رو نمیبینیم😍مثل قبلا خنده هاشو روی صورت خوشگلش میبینیم و چشمهای خوشگل سبزعسلیش از خوشحالی داره برق میزنه😍♥️خدایا میدونم که میبینی ♥️خودت مامانم رو واسمون نگه دار😘♥️‏اون موقعی که پیامبر گفته مهمون حبیبِ خداست مهمون میومد دو تا خرما و یه کاسه شیر میخورد میرفت حالا مهمون میاد نصفِ پس اندازتو به تاراج میبره😂

اگه نگران عصب کشی دندون کوچولوهاتون هستین با خیال راحت به ما اعتماد کنید

1922
بله .دیگه نیستش...اگه دوباره واتساپ نصب کنه میاد برامنم؟!

بله میاد

برای سلامتی مامان من که مریضه و مامان خودت دوتا صلوات بفرست عزیزم😊❤خدایا کی میشه که ببینم مامانم‌ دیگه شیمی درمانی لازم نداره و خوبه خوب شده😍دیگه درد کشیدنش رو نمیبینیم😍مثل قبلا خنده هاشو روی صورت خوشگلش میبینیم و چشمهای خوشگل سبزعسلیش از خوشحالی داره برق میزنه😍♥️خدایا میدونم که میبینی ♥️خودت مامانم رو واسمون نگه دار😘♥️‏اون موقعی که پیامبر گفته مهمون حبیبِ خداست مهمون میومد دو تا خرما و یه کاسه شیر میخورد میرفت حالا مهمون میاد نصفِ پس اندازتو به تاراج میبره😂

شاید بنده خداا واتساپ خودشو کلاا پاک کرده 

امروز اگر با حرف هایم کسی را خوشحال یا دلگرم کنم بهترین روز من است و اگر او را غمگین یا دلشکسته کنم بدترین روز من 💚💛  دوستان اگر نظری اینجا میدم که باعث ناراحتیتون میشه و توهین شده بهتون حتما بگید تا اصلاحش کنم . صرفا یکسری حرفا شوخیه پس برداشت بدی هم نکنید 😀💜