2733
2734
عنوان

رفتم پيش ي خانمي فال قهوه !!!!!

415 بازدید | 34 پست

من در شرف طلاقم 

بعد رفتم پيش ي خانمي ميگفت زود بچه دار ميشي تا ٢سال ديگه دقيقا هر فالي ميگيرم اينو ميگه در صورتي كه من خيلي علاقه اي ب زود بجه دار شدن ندارم الان ٢٢سالمه 

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام .. فال قهوه گرفت برات اسم خودتو مادرتو هم بهش گفتی ..

اقا هستم ...تاپیک شخصی خانومها نمیرم چون به من مربوط نمیشه(قضاوت نکنید) ..تاپیکهایی که مربوط به اطلاعات و تجربه(دعا،طلسم،) ج ، ن ، باشه بتونم کمکی میکنم و نظرمو میگم..⚘لطفا، خواهشن ، درخواست ندید،سپاسگزارم
2738
ن اسم خودمو پرسید وگفت از کی شماره گرفتی معرف بگو و اینکه متاهل یا مجردی

تلفنی حرف زدی باهاش ؟

اقا هستم ...تاپیک شخصی خانومها نمیرم چون به من مربوط نمیشه(قضاوت نکنید) ..تاپیکهایی که مربوط به اطلاعات و تجربه(دعا،طلسم،) ج ، ن ، باشه بتونم کمکی میکنم و نظرمو میگم..⚘لطفا، خواهشن ، درخواست ندید،سپاسگزارم
آره دوستم میگفت عالیه شمارشو داد.. زنگ زدم دو روز بعد وقت داد 

اره موکل داشته .. اما وقتی از اینده میگن بعضی هاشون درست در میاد ..چون بر طبق شرایط الان میگن و اتفاق های بزرگ ... ذهنتم که گفته بدلیل اینکه موکل از طریق فرکانس مغز اطلاعات میدن هر چی فکر کنی همون لحظه متوجه میشن

😕😕😕خودشون نمیترسن چرا

ترس نداره که .. تازه خیلی دوستداشتنی هستن 

2706