1464
1411

؟؟؟یا برم تست بدم ....الان ۱۳ هفته ۱ و ۲ روزمه تو ۱۴ هستم میشه تشخیص بده لطفا کمک

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزااار مرتبه شکرررت بخاطر مهربونی و لطفت بهم ازت خواهش میکنم رحمت مهربونیتو ازم دریغ نکن و پشت پناهم باش جز تو که کسی ندارم❤❤❤ 

سونوگرافی کم شدن آب رو میتونه تشخیص بده اما اینکه کیسه ی آبتون سوراخ شده یا نه فقط با تست مشخص میشه

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

سونوگرافی کم شدن آب رو میتونه تشخیص بده اما اینکه کیسه ی آبتون سوراخ شده یا نه فقط با تست مشخص میشه

خب همینکه بگه کم شده یعنی ی چیزی هست دیگه مگه نه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزااار مرتبه شکرررت بخاطر مهربونی و لطفت بهم ازت خواهش میکنم رحمت مهربونیتو ازم دریغ نکن و پشت پناهم باش جز تو که کسی ندارم❤❤❤ 
1436

بله عزیزم 

اما زبونم لال اگه نشتی باشه فک نکنم بتونن کاری برات بکنن 

...

خودتو کامل خشک کن، پد بذار و محکم سرفه کن، ۲-۳ بار این کارو امتحان کن اگه هر بار اب ازت خارج بشه کیسس اگه نه که هیچ

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه با دلای پاکتون برای حاجتم یه صلوات بفرستید؟❤️❤️
تست آمینو شور بده ولی بعید میدونم تواین هفته ها کیسه آب پاره بشه آخه مگه چیزی شده که شک کردی

چن روز بود ترشح ابکی داشتم رفتم دکتر معاینه ام کرد گفت عفونته باز شک کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک دستمال بگیر زیر واژنت بعد سرفه کن اگه ازت آب اومد نشتی داره

میاد ی چیز اندازه ی بند انگشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب همینکه بگه کم شده یعنی ی چیزی هست دیگه مگه نه؟

همیشه به این معنا نیست که کیسه ی آب سوراخ شده...گاهی کیسه ی آب سالمه اما آب دور بچه کم میشه

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
1444
چن روز بود ترشح ابکی داشتم رفتم دکتر معاینه ام کرد گفت عفونته باز شک کردم

خب پس استرس الکی نداشته باش همون عفونت ولی اگرم دلت آروم نمیشه یه تست کیسه آب بده خیالت راحت هیچی نیست همون عفونت

منم ترشح آبکیه چه ربطی به کیسه داره خواهرمن الکی استرس نگیروتمام

از من ابه ترشح نیس اب ی اب زرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس برو سونو تا خیالت راحت بشه انشالله که چیزی نیست

وای حس میکنم فشارم میخواد بیفته وقتی بهم شوک وارد میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474

نترس الان کیسه آب سوراخ نمیشه اگه آب دور جنینت کم شده به این معنیه که باید آب و مایعات زیاد بخوری تا مناسب بشه.اصلا استرس نداشته باش و به دکترت اعتماد کن.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
منم ترشح آبکیه چه ربطی به کیسه داره خواهرمن الکی استرس نگیروتمام

منم ترشحم ابکیه

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤
نترس الان کیسه آب سوراخ نمیشه اگه آب دور جنینت کم شده به این معنیه که باید آب و مایعات زیاد بخوری تا ...

چرا ترشح ابکی دارم وای خدا میترسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ترشحم ابکیه

ببخشید یعنی چجوریه من گاهی ترشح که دارم لزجه اما زیرش خیسه گاهی همون لزج ندارم فقط ابه یعنی از شماهم همینطوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457