2726
عنوان

ار خرابکاری بچگیتون بگین 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 55 پست
چه شیطون 😂

لباسم براشون میدوختم یادش یخیر

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

من بچه بودم گوجه رو سرخ سرخ میکردم با روغن زیاد خیلی دوس داشتم قشنگ شام ناهار گوجه سرخ میخوردم ی بار داداش بزرگترم لج کرده بود تا من رفته بودم اب بخورم سه تا پشه گرفته بود گذاشته بود تو گوجه ها منم ندیدم گوجه هارو با پشه خوردم...عوووووووق بیشعور اخرش بهم گفت دیگ گوجه نخوردم😂😂😂😂

دوس دارم زندگی رووووو.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یبار منو داداشم(سه سال بزرگتره ازم) بچه بودیم دعوامون شده بود، من چاق بودم هرچی منو میزد دست خودش بیشتر درد میومد

بعد یروز نمیدونم چم شد حرصم گرفت داشت میرفت پریدم از پشت شونشو گازگرفتم ول نمیکردم

شونش خون اومد تا یه هفته نمیتونست به پشت بخوابه بنده خدا، جای دندون هامم هنوز مونده بعد بیست سال 😎😁

یبارم خودم خیلی بچه بودم

مادرم از این ک خواهرم شبا جاشو خیس میکرده تعریف میکرد

منم جو گرفتم یروز شلوارمو کشیدم پایین رو فرش اتاق جیش کردم😂😂😂😂😂

هنوزم نمیفهمم فازم چی بود اونموقه😂😂

خلاصه کلی تنبیه شدم و هنوزم ک هنوزه مامانم اینا بهم یاد اوری میکنن

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️

ما جلوي پنجره مون نرده بود من هميشه ميشستم اونجا بيرونو ميديدم

يه پسر همسايه داشتيم خيلي رو نروم بود

منم يه بار نشسته بودم رو نرده ها يهو ديدم اين اونجاس پايين ايستاده من جيش كردم روي سرش😐😐😐😐

هميشه هم سر اين موضوع عذاب وجدان دارم خدا كنه منو بخشيده باشه😕😕😕😕😕

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

من هیچوقت کتک نمیزدم فقط کتک میخوردم🙄 از همون خیلی بچگی ی بار خواهرم منو برده بود سرپا بگیره یهو رو کله م افتاده بودم زمین شروع شده بووود 😂 ی بارم مامانم برا پسرخاله م ک ابتدایی میرفت لیوان از این نی دار ها خرید من برداشته بودمش نی لیوان تو دهنم بود، یهو پسرخاله م زورش گرفت زد ب لیوان نی، دهنمو بشدت زخم کرد.. 😣

یه بارم خونه مامان بزرگم اینا رو پنجره توری زده بودن ک خنک بشه ولی پشه نیاد. نشستم لب پنجره بی حواس تکیه دادم ب توری یهو دومتر ارتفاع رو پایین افتادم تو حیاط😣

ی بارم رفتم بالا درخت گردو بچینم افتادم پام رفت رو شاخه ک رو زمین بود هنوزم جای زخمش مونده. 

ی بارم همون پسرخاله ی مذکورم یه گالن خالی نفت گذاشت تو باغ پدر بزرگم اینا، یه چوب بزرگ گذاشت روش ب عنوان الاکلنگ ازش استفاده کنیم.. منم نشستم ک بازی کنیم نشستن همانا با باس. ن زمین خوردن همانا😣

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه

من یک دفعه مامانم به خواهرم قرمه سبزی داد بعد من خواهرم و گذاشتم رو صورتم چون خیلی دوست داشتم خواهرم همه ی قرمه سبزی رو ریخت روی دماغ و صورتم اه اه اه اه😷😷😷😷

زندگی⬅️     :):

ی کاری کردم خیلی عذاب وجدان دارم😣 ماهی عیدمونو از تنگ درآوردم.. گذاشتم رو بخاری سرخ شه ک بخورمش😣😣😣

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه

مامانم تعریف میکرد ک ابجی بزرگم بچه بوده بعد ما تو حیاطمون چند تا مرغ داشتیمو ی وان بزرگ پر از اب میگف ی روز فامیلای بابام اومدن خونمون بعد تر نیم ساعت دیدیم ی صدایی از تو حیاط میاد رفتیم دیدیم سارا مرغارو تو وان خفه کرده بعد انداخته رو کولش و داد میزنه مرررررررغیه مررررررررغ بددددو بددددوووو

دوس دارم زندگی رووووو.........

من از خرابکاری پسرم میذارم؛

شوهرم پای تلویزیون نشسته بود و فوتبال میدید، بهم گفت یه لیوان دوغ واسم بیار؛

منم یه لیوان ریختم واسش و دادمش دست پسرم.

پسرم رسیده بود نزدیکیاش، یهو پاش پیچ خورد و تمام دوغ از لیوان پرت شد😁😁

ولی خدا رو شکر حتی یه قطره ش هم ( لابد میخواید بشنوید بگم روی سر شوهرم نریخت؟ نه!)
همش روی سر شوهرم خالی شد و روی فرش نریخت 😄

(والا! کی حوصله ی قالی شستن داشت؟)

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706