2703
2553
عنوان

ار خرابکاری بچگیتون بگین 😂

475 بازدید | 55 پست

خودم بچه بودم داداشمو زدم چهارسال ازم کوچیکتره یه چشمش کبود شد بهش خوراکی دادم که به مامان یا بابا به عنوان باج بعد کلاه سرش کردم اون یکی چشمشو با کلاه پوشوندم بابا که اومد خونه گف چرا کلاه سرت کردی کلاهو برداشت دید اینجوری شده کلی دعوام کرد که اگه چشمشو کور میکردی چی وفلان اینم بگم با اینکه داداشم ازم کوچیکتر بود ولی خوب کتکم میزد خیلیم درد داشت ولی من با یه زدن ساده کبودیش تو چشم میومد 😂😂😂

من با برادرم بحثم شد رفت حموم جیش کرد به لباسام😰

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

وای من بچه بودم دهن عروسکمو بازمیکردم با چاقو بعد بهش غذا میدادم ی بار تن ماهی دادم بعد چند وقت اومدم سراغش ی بو گندی میداد ک ادم میورد بالا😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مامانم میگف من بچه بودم خودمو میزدم زخم میکردم بعد میگفتم داداشم زده ازش ۲ سال بزرگتره میگف بعد مامانم دعواش میکرد بعد یه روزم دستم رو شد مامانم چوب و برداشت و دبدوووووو دنبالم

2714

یبارم ی مهمونی مهم دعوت بودیم من خیلی کوچیک بودم گفتم پیرهن داداشمو خودم اتو میکنم هیچی قشنگ ی جا اتو ازش در اومد منم بی سر صدا رفتم تو پارکینگ سرما موندم تا چند ساعت 😅😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

من بچه بودم فضولی میکردم یه بار مامانم به عنوان تنبیه منو انداخت تو حموم در حموممون شیشه داشت منم با سنگ پا زدم شکوندمش دیگه تنبیه نشدم😄

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه
اخی چه ترفند خوبی پیاده کرد😂

🤣

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
خاله منم همین کار و با قرمه سبزی کرده😷😷

سبام یعش برسون😅

2706