1464
1459
عنوان

ار خرابکاری بچگیتون بگین 😂

404 بازدید | 55 پست

خودم بچه بودم داداشمو زدم چهارسال ازم کوچیکتره یه چشمش کبود شد بهش خوراکی دادم که به مامان یا بابا به عنوان باج بعد کلاه سرش کردم اون یکی چشمشو با کلاه پوشوندم بابا که اومد خونه گف چرا کلاه سرت کردی کلاهو برداشت دید اینجوری شده کلی دعوام کرد که اگه چشمشو کور میکردی چی وفلان اینم بگم با اینکه داداشم ازم کوچیکتر بود ولی خوب کتکم میزد خیلیم درد داشت ولی من با یه زدن ساده کبودیش تو چشم میومد 😂😂😂

وای من بچه بودم دهن عروسکمو بازمیکردم با چاقو بعد بهش غذا میدادم ی بار تن ماهی دادم بعد چند وقت اومدم سراغش ی بو گندی میداد ک ادم میورد بالا😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

مامانم میگف من بچه بودم خودمو میزدم زخم میکردم بعد میگفتم داداشم زده ازش ۲ سال بزرگتره میگف بعد مامانم دعواش میکرد بعد یه روزم دستم رو شد مامانم چوب و برداشت و دبدوووووو دنبالم

رفت؟به درک،خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه

من بچه بودم با  خواهرم  دعوام شد زدم بهش دماغش شکست شیش سالم بود😓

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کم کم به هر دردی عادت میکنی واین درد آورترین درد دنیاست....

یبارم ی مهمونی مهم دعوت بودیم من خیلی کوچیک بودم گفتم پیرهن داداشمو خودم اتو میکنم هیچی قشنگ ی جا اتو ازش در اومد منم بی سر صدا رفتم تو پارکینگ سرما موندم تا چند ساعت 😅😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
وای من بچه بودم دهن عروسکمو بازمیکردم با چاقو بعد بهش غذا میدادم ی بار تن ماهی دادم بعد چند وقت اومد ...

خاله منم همین کار و با قرمه سبزی کرده😷😷

آخه چی بگم خوشتون بیاد 😂
1449

من بچه بودم فضولی میکردم یه بار مامانم به عنوان تنبیه منو انداخت تو حموم در حموممون شیشه داشت منم با سنگ پا زدم شکوندمش دیگه تنبیه نشدم😄

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه
خاله منم همین کار و با قرمه سبزی کرده😷😷

سبام یعش برسون😅

1476
چه شیطون 😂

لباسم براشون میدوختم یادش یخیر

من بچه بودم گوجه رو سرخ سرخ میکردم با روغن زیاد خیلی دوس داشتم قشنگ شام ناهار گوجه سرخ میخوردم ی بار داداش بزرگترم لج کرده بود تا من رفته بودم اب بخورم سه تا پشه گرفته بود گذاشته بود تو گوجه ها منم ندیدم گوجه هارو با پشه خوردم...عوووووووق بیشعور اخرش بهم گفت دیگ گوجه نخوردم😂😂😂😂

دوس دارم زندگی رووووو.........

یبار منو داداشم(سه سال بزرگتره ازم) بچه بودیم دعوامون شده بود، من چاق بودم هرچی منو میزد دست خودش بیشتر درد میومد

بعد یروز نمیدونم چم شد حرصم گرفت داشت میرفت پریدم از پشت شونشو گازگرفتم ول نمیکردم

شونش خون اومد تا یه هفته نمیتونست به پشت بخوابه بنده خدا، جای دندون هامم هنوز مونده بعد بیست سال 😎😁

📍 آدَما همیشه تو یه سِنی درگیر یه آدَم شدن که فک کردن بدونِ اون نمیتونن زندگی کنن... بعدها متوجه میشَن دقیقَن با همه میتونن زندگی کُنن، جُز اون...😁 📍 ببخشیـد ولی دُخدر اگـِه پشتِ مـُوتور بشینـِه عِب نداره، ولی خـودش تنها نمیتـونه پُشتِ موتــور بشینــِه؟ینـی گـازُ کلاچُ و ترمـُز و اسلامــُو به خَطَــر میندازه!؟ 😑
1450