2733
2734
عنوان

دخترم زد چشممو ترکوند😕😕😕

294 بازدید | 34 پست

۱۶ ماهشه داشت با باباش تلفنی صحبت میکرد منم درازکشیده بودم،یهو گوشیو پرت کرد سمتم خورد زیر چشمم،نفهمیدم چیشد فقط صورتم خیس شد دست زدم مثل فیلما دیدم کل صورتمو خون گرفته همینجوری خون میریخت،هول کرده بودم گریه میکردم،رفتیم چشم پزشکی گفت بهتره که بخیه نخوره،اندازه ۲ سانت چاک خورده بود

دکتر گفت چشمت تا۲هفته کبود میمونه،راه حل خونگی دارید برای رفع کبودیش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بخير گذشته الهي شكر..

براي كبودي آناناس و آب كرفس بخور

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸

چه شیطونیه خدا رحم کرده چشمتون کور نشده الان اگه بزرگتر بود که یه کتک درست حسابی خورده بود

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

فک کنم سیب زمینی رنده شده واسه کبودی خوب باشه

ولی ماشالا بچه های الان چه زوری دارن که ما الانشم نداریم

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
2706