2726
عنوان

وزن کم جنین

323 بازدید | 12 پست

سلام دوستان امروز رفتم سنو ۲۸ هفته ام دکتر گفت بچه ام ریزه فقط ۹۵۰ گرم بود نمیدونم چکار کنم 😔😔

تعداد رای : 3
نظرسنجی
1
3
100%
2
0
0%

غم و غصه نداره كه..

به قول دكترم وزن بچه رو واسه خودمون بزرگ نكنيم مهم تربيت بچه ست 

پروتئين بيشتر مصرف كن گوشت گوسفندي مخصوصا و تخم مرغ  

رشد ميكنه نگران نباش 😘😘

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه قندنداری تامیتونی بستنی کباب دلستر پودرلیدی میل مغزیجات خرماشیر بخور،دخترمن ۲۸هفته یکو نیم بودولی همون هفته هم دنیااومدشانس اوردم وزنش خوب بود،،نگرانم نباش ان شاالله وزن میگیره نی نی

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️

عزیزم به این حرفا نیست سونوبه من ۳۳۰۰گفته بود۲۳۰۰بودیکی هم بود۳۲۰۰گفته بودن دنیااومدنی ۴۲۰۰بود .به سونوهانمیشه اطمینان کرد .هفته های آخروزن گیری .کباب وتخمه آفتابگردان منو چاق میکرد

اگه قندنداری تامیتونی بستنی کباب دلستر پودرلیدی میل مغزیجات خرماشیر بخور،دخترمن ۲۸هفته یکو نیم بودول ...

مشکلی نداشت خدای نکرده؟؟؟ من زایمانم ۲۰ آذره ،تولد خودم ۳۰ آبان که اونموقع میشم ۳۶ هفته میخام به دکترم بگم عملم اونروز باشه (البته اگه قبول کنه )میترسم چیزیش بشه 

ما‌پشت‌هزاران‌لبخند‌خود‌مرده‌ایم:)🌱🖤 ️ 
مشکلی نداشت خدای نکرده؟؟؟ من زایمانم ۲۰ آذره ،تولد خودم ۳۰ آبان که اونموقع میشم ۳۶ هفته میخام به دکت ...

تو دستگاه رفت ولی خداروشکرمشکل آنچنانی نداشت،،این کارو نکن دختر،،بچه هرچقدبیشتربمونه توشکم خیلی بهتره ۳۶خیلی کوچیکه مطمئن باش دکترت نمیزاره

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️
اگه قندنداری تامیتونی بستنی کباب دلستر پودرلیدی میل مغزیجات خرماشیر بخور،دخترمن ۲۸هفته یکو نیم بودول ...

دکتر برام کلی دارو نوسته پود لیدی میل هم نوشته انسالله که وزنش تا ۳ هفته دیگه بالا بره