2726
عنوان

قسمتون میدم ب خدایی ک میپرستید بیایید دعا کنید ب دوقلوهام چیزی نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 57 پست

استارتر ماهی کبابی بدون جیوه و آناناس واسه استخون بندی و وزن گرفتن جنین عالیه بگو برات بیارن بیمارستان تند تند بخورر

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
منم دوقلو دارم عزیزم برات دعا میکنم منم بیست و پنجم.علائمی داشتی از سوراخ شدن کیسه آبت؟ خیلی استراح ...

ن هیچی فقط ترشحاتم زیاد بود رفتم این تستو دادم منفی شد بعد هفته ی قبل ب خونریزی افتادم اومدم بیمارستان گفتن کیسه آبتم سوراخ شده

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انشالله حل شه میخوای زنگ بزن به حرم امام رضا برای من هم دعا کن حال روحیم خیلی بده 05148888

تلفن گویا هست این شماره عزیزم؟

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
دوتاشون توی یه کیسه ان

ن همه جفت و کیسه آباشون جدا ناهمسانن

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
عزیزم  برات  صلوات  فرستادم

سلام آوااااا

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
تا کی باید بستری باشی؟ استراحت مطلقی؟ 

گفتن تا موقع زایمانت باید بمونی یعنی دوماه

مرسی از همتون فقط برام دعا کنید ترخدا 

ن همه جفت و کیسه آباشون جدا ناهمسانن

آمپول بتامتازون برتکمیل ریه هاشون تزریق کردین؟

آن شاالله به موقع وسالم هردوشون میان توآغوشتون

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
یعنی کیسه یکیشون سوراخه ؟ای خدا انشاءالله حالا زایمان نکنی.

اره کیسه قل اول سوراخه

2706