2703
2553
عنوان

قسمتون میدم ب خدایی ک میپرستید بیایید دعا کنید ب دوقلوهام چیزی نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 57 پست

شب و روزم شده دعا و گریه تو عذابم 😭😭😭😭😭😭

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
شب و روزم شده دعا و گریه تو عذابم 😭😭😭😭😭😭

برو دکتر یا امپولی واسه تشکیل ریه میده زودتر اونو بزن 

بعدم استراحت کن و اب بخور زیاد.انشالله هروقت بدنیا اومدن صحیح و سالم میان

تغذیه این روزارو هم بیشتر ببر سمت چیزایی مثل بستنی و کباب و موز و اجیل.

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2714
کسی بوده تو شرایط من ک هیچ مشکلی پیش  نیاد برا بچه هاش

منم دوقلو دارم عزیزم برات دعا میکنم منم بیست و پنجم.علائمی داشتی از سوراخ شدن کیسه آبت؟

خیلی استراحت کن گلم .

نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست !
عزیزم جنسیتشون چیه

دوتا پسر

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
برو دکتر یا امپولی واسه تشکیل ریه میده زودتر اونو بزن  بعدم استراحت کن و اب بخور زیاد.انشالله ...

بیمارستان بستریم آمپول و قرصو اینا میدن سرم میزنن 

فک کردی وحیده هست ؟  😂😂😂

خخخ وحیده عمرا بدونه نی نی سایت هست 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706