2726

سونو گفت مایع دور یکیشون کمه کیسه آبش سوراخه زودتر زایمان میکنی الان ۲۷ هفته هستم ترخدا دعا کنید چیزی نشه التماستون میکنم 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

به نیت سلامتی بچه هات آیت الکرسی خوندم عزیزم

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

عزیزم آروم باش استرس برات خوب نیست 

من از اول بارداریم مایع امینیوتیک زیر صدک نرمال بود 

خدابزرگه خودش داده خودشم مراقبشونه 😍

نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استخوانم میگدازد..🎭

کسی بوده تو شرایط من ک هیچ مشکلی پیش  نیاد برا بچه هاش

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

انشالله چیزی نیست . استرس بدتر. دوست من ۲۹هفته بچه اش دنیااومد الان ۱۰سالشه نگران نباش .مهم این سالم دنیابیاد دیرو زودش مهم نیست . اگه مجبورشدی دنیا بیارخیلی هازودترازهفته توهم دنیااوردن وبچه هاشون بزرگ شدن به این روزهایی که استرس داشتندالان میخندند

2706