2726
عنوان

یه بارداری پوچ داشتم ..الانم باردارم ولی ..

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 29 پست
اولش که همه علایما یکیه کم کم میفهمی نترس چیزی نیس الکی استرس نداشته باش

توکل به خدا ..شما چند هفته رفتین سونوی قلب  .من الان شش هفته و چهار روزم زوده الان؟

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
پس انشالله خیره شک نکن

میدونم که امام حسین خیلی بزرگواره ..متاسفانه اون تجربه تلخ ناخوداگاه فکرمو مشغول میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توکل به خدا ..شما چند هفته رفتین سونوی قلب  .من الان شش هفته و چهار روزم زوده الان؟

اره عزیزم هفته ۸ یا نه برو اگه صداشو نشنون بهت استرس میدن منم دفعه قبل اینقدر استرس و از این دکتر به اون دکتر و سنو شدم تا هفته ۹ گفتن نیست ولی ایندفعه کلا بیخیال بودم سپردم بخدا 

فندق کوچولوی من تو هدیه امام رضایی .زودی بیا (میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)
چقد امضات قشنگه 😍 انشالله بسلامتی فارغ شی 

مرسی عزیزم 😘😘

فندق کوچولوی من تو هدیه امام رضایی .زودی بیا (میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)
2728

بچه ها وقتی قلب تشکیل نشه میشه بارداری پوچ یا همون شیمیایی اسمش 

میشه دعا کنید دیگه امسال باردار بشم خیلی دلم بچه میخواد سقط مکررم شاید خدا صدای یکیتون و شنید🤲
بچه ها وقتی قلب تشکیل نشه میشه بارداری پوچ یا همون شیمیایی اسمش 

نه شیمیایی فقط هورمونش هست دوامم نداره معمولا بعد چند روز خودبخود دفع میشه ولی پوچ دقیقا مثل بارداری سالمه فقط قلب تشکیل نمیشه خیلی وقتام دفع نمیشه من تا 12 هفته صبر کردم حتی یه لک هم ندیدم تمام علایم بارداریم داشتم ولی اخرشم گفتن فقط شش هفته رشد کرده و قلب نداره

نگران نباش منم مث شما یک سال بعد بارداریه پوچم باردار شدم با همون علائم الانم فسقلم ۷ ماهشه😘

خداروشکر عزیزم امیدوار شدم ...فقط یه تفاوت متوجه شدم تو اولی کمردرد زیاد داشتم این یکی اصلا ندارم بعد سبنه هامم دردش بیشتره نسبت به قبلی ...وای اینقد فکر میکنم خل شدم

خداروشکر عزیزم امیدوار شدم ...فقط یه تفاوت متوجه شدم تو اولی کمردرد زیاد داشتم این یکی اصلا ندارم بع ...

انقد استرس بخودت نده منم خیلی استرسی بودم الان فکر میکنم میبینم چقد بیخودی خودمو اذیت کردم سر سونوها خوردن نخوردنا سخت نگیر سخت نگذره عزیزم

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
نه شیمیایی فقط هورمونش هست دوامم نداره معمولا بعد چند روز خودبخود دفع میشه ولی پوچ دقیقا مثل بارداری ...

کورتاژ کردی؟

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
نمیدونم بخدا از استرس یه دفعه از خواب میپرم من خیلی بهم سخت گذشت الان واقعا میترسم

منم بارداری اولم پوچ بود

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
منم بارداری اولم پوچ بود

خداروشکر که الان سالمه ...عزیزم علایمت مشابه بود شما ..مثلا همین تنگی نفس تو هردوش بود وای میمیرم از تنگی نفس کافیه یه پتو جابجا کنم 

خداروشکر که الان سالمه ...عزیزم علایمت مشابه بود شما ..مثلا همین تنگی نفس تو هردوش بود وای میمیرم از ...

بله عزیزم علایمم یکی بود

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
نه شیمیایی فقط هورمونش هست دوامم نداره معمولا بعد چند روز خودبخود دفع میشه ولی پوچ دقیقا مثل بارداری ...

وای دقیقا مثله من منم همینطور شدم 

میشه دعا کنید دیگه امسال باردار بشم خیلی دلم بچه میخواد سقط مکررم شاید خدا صدای یکیتون و شنید🤲
2706