2726

الان شش هفتم ولی تمام علایمم دقیقا همون علایمه که پارسال موقع بارداری پوچ داشتم خیلی میترسم ..

هردو تهوع صبحگاهی.. پرمویی.. ضعف ..ترشح ..دیگه هیچی 

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بارداری پوچ کم پیش میاد تکرار بشه به دلت بد راه نده

نمیدونم بخدا از استرس یه دفعه از خواب میپرم من خیلی بهم سخت گذشت الان واقعا میترسم

نگران نباش و توکل کن به خدا. انشالله این دفعه همه چیز عالیه اینا که میگی علائم بارداری موفقم هست

توکل به خدا دعا کن دوستم

منم پارسال بارداری پوچ داشتم اما الان ۶ ماه هستم و خداروشکر سالمه

فندق کوچولوی من تو هدیه امام رضایی .زودی بیا (میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)

خدایا شکرررت خیلی خوشحال شدم دعام کن گلم

عزیزم علایمت تو دوتا بارداری فرق میکرد یا یکی بودن؟

چقد امضات قشنگه 😍

انشالله بسلامتی فارغ شی 

نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استخوانم میگدازد..🎭
حتما عزیزم انشالله یه نی نی خوشگل و سالم میاد بغلت اگه اعتقاد داری ختم زیارت عاشورا بگیر

عزیزم با همین چله باردار شدم زیارت عاشورای حقشناس

عزیزم علایمت تو دوتا بارداری فرق میکرد یا یکی بودن؟

اولش که همه علایما یکیه کم کم میفهمی نترس چیزی نیس الکی استرس نداشته باش

فندق کوچولوی من تو هدیه امام رضایی .زودی بیا (میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)
2706