2733
2734

شوهرم قبلا میگفت هر موقع درآمدی داشتی همه ش مال خودت... بعد الان نظرش عوض شده میگه نه..من کی گفتم ؟؟!!...تو هم باید خرج کنی از درآمدت...من ازینکه باید خرج کنم ناراحت نیستم ولی ازینکه شوهرم یهو عوض شده تعجب میکنم 😕...قبلا میگفت پول درآوردی همه ش مال خودت تازه یه مبلغی م من میدم بهت هر ماه ! ولی الان کلا برعکس شده نظرش ...میگه ماهی انقدر باید تو هم از پولت بزاری کنار واسه مخارج خونه..درآمد خودش از درآمد من خیلی بیشتره...مردا کلا موجودات دروغگویی ن...پس چجوریه ک بعضی شوهرا کلا کاری ب درآمد زنشون چشم ندارن؟😔..منم خوشحال بودم ک شوهر منم جزء اون دسته مرداست...ولی انگار اشتباه میکردم😶...من اصلا نمی گم که این درسته یا غلطه ....درسته که زندگی مال هر دو نفره و کلا این حرفا نباید باشه اما چجوریه ک بعضی از مردا چنین درخواستی ندارن از زن شون و اصلا چشم داشتی ندارن ب درآمد زن شون ؟ و بعضیام اینجوری ن ؟؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

حقوق شوهرت? حقوق خودت?

منم شاغلم 2500 میگیرم شدهرم هم 2500 

با هم خرج میکنیم تا قرون آخر رو 

کلی قسط داریم

شما در جریان ریز جزییات حقوق همسرت هستی?

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

الکی میگن بابا،من شوهرم میگفت درامد شما فقطططط برای خود شماست خانومممم،ولی بعد دوسال کار کردن ،ماهی پونصدم گیر خودم نمیومد😑😑😑😑😑😑🙄😂 البته با مطلوم نمایی میگرفت،خرمالی میکردم فقط

وااای نامزد من که میگه در اینده  تو هم پولتو جمع کن بذاریم رو هم خونه بخریم😅

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2738

عنوانت ی چیزه موضوعت ی چیز دیگه 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
حقوق شوهرت? حقوق خودت? منم شاغلم 2500 میگیرم شدهرم هم 2500  با هم خرج میکنیم تا قرون آخر رو&n ...

آره هستم 😶

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
عنوانت ی چیزه موضوعت ی چیز دیگه 

نه همونه...سهم داشتن یعنی تو هم باید خرج کنی...مفهومش اینه دیگه

آره هستم 😶

هیچ کدام از سوالات رو جواب ندادی ها 

خب کم میاد حقوقرار خودش?یا میخاد جدا پس انداز کنه?

خودت حقوقش رو به دست بگیر و پس انداز کن و خرج و کن

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2706