2737
2734
عنوان

سه وعده مهمون دارم موندم چی بپزم

648 بازدید | 37 پست

مامان و خواهرامن میخوام ماکارونی و ته چین بپزم ی وعدش موندم چی بپزم 

و اینک ته چینام خوب نمیشن ته دیگ ندارن ب هم نمیچسبن اگ تو پلو پز بریزم چطور میشن میشه راهنماییم کنین ته چین مرغ میخوام بپزم چی بزنم خوب بش

دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیشب مهمون داشتم..پیراشکی و کشک بادمجون درست کردم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2731

یه خورشت فسنجون درست کن تا خورشت هم توی سفرت باشه دیگه

مهمونی که داخلش خورشت نباشه مهمونی نیست/:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2738

قرمه سبزی _قیمه _آبگوشت_ زرشت پلو بامرغ شویدپلوماهی _چلوگوشت

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

یبار زرشک پلو مرغ درست کن

یبار ماکارونی و اگ خواستی کتلت کنارش بانون سبزی خوردن

ی وعده ام فسنجونی جوجه ای قیمه ای چیزی

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ماکارانی .یه خورشت مثه قرمه سبزی .کرفس.فسنجون .مرغ ترش .سالاد ماکارانی .لوبیا پلو .یه عدس پولوی خوشمزه .هویج پلو .کوکو مرغ.کشک بادمجون

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
خب ببخشید مگه مجبوری غذایی ک بلد نیستی درست کنی عزیزم 

وا خب باید چند بار خراب بشه بعد قلقش دستم بیاد 

دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘

به جای ته چین مرغ زرشک پلو با مرغ بزار

یه وعده هم کشک بادمجون یا الویه یا قرمه سبزی یا قیمه....

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...
2706