2410
2553
عنوان

ادامه دردسر های مهمونی😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 40 پست
اینجوریکه یک عمر دایی جانشون همچنان حضور میزنن میهمانیها... یک سیاستی بگو که هم  بهدقولدشما را ...

مشکل شما و استارتر عزیر اینه که میخواید یک شبه ره صد ساله برید.‌.. نه جانم این راهش نیست، مرد در برابر خشونت جبهه میگیره، شما چهار بار کوتاه میای ولی حرفتو با نرمی میزنی ...اینجوری توی ذهن شوهرت میشی یه زن خوب و مهربون ، به مرور نظراتت رو اعمال میکنی اما با لحن درست و نرم ، اینجوری به مراد دلت میرسی ...پای هر کسی هم خواستی از خونه ات قطع میکنی ، اما با دلیل منطقی آوردن برای شوهر هیچ مسئله ای حل نمیشه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
دعوت نمن مرتيكه بيشعور گند دماغ  بگو تو دعوت كن غذاي خوب بزار من توانم همينه  جدي يه ...

چندبار همسرم به شوخی گفت دایی این دفه خونه شما.. گفت بیاین ما ک درو باز نمیکنیم بعدم خودش وزنش هر هر خندیدن... خداروشکر ک تخصص نگرفتن وهردو پزشک عمومین والا پدرمونو در میاوردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

داییش پزشک البته عمومی.. میاد هی تیکه میندازه پزشکی قبول شدن کار هرکسی نیست.. اینو کجای دلم بزارم

خب بگه ، مگه حرف اون مهمه؟

شما اصلا به روی خودت نیار ....اما تلاش کن و با نتیجه ات که قبول شدنه بزن توی دهنشون

لازم نیست به هر حرفی جواب بدی 

چندبار همسرم به شوخی گفت دایی این دفه خونه شما.. گفت بیاین ما ک درو باز نمیکنیم بعدم خودش وزنش هر هر ...

چه پرو 

تو رو خدا دعوت نكني 

بكني هر شهري باشي ميام دعوات ميكنم 😂

2720
مشکل شما و استارتر عزیر اینه که میخواید یک شبه ره صد ساله برید.‌.. نه جانم این راهش نیست، مرد در برا ...

یعنی میگی بگم بیان؟ و بهم توهین بشه

همسرم میگه اشکال نداره تو شخصیت خودتو نشون بده منم گفتم اصلا من بی شخصیتم ولی اینارو دعوت نمیکنم

چه پرو  تو رو خدا دعوت نكني  بكني هر شهري باشي ميام دعوات ميكنم 😂

منم مشکلم همین.. خودش دعوت نمیکنه به درک 

پررووواع خییییییییلیییی 

چون بقیه برادر ها هم دختر دارن همش میگه پسرم ولیعهد  بهش تو نگین

یعنی میگی بگم بیان؟ و بهم توهین بشه همسرم میگه اشکال نداره تو شخصیت خودتو نشون بده منم گفتم اصلا من ...

میگم که مشکلت اینه نمیخوای با سیاست پیش بری ، مهم اینه توی نظر شوهرت خانم باشی ، مهربون باشی ،،،نه اینکه به نظر داییش چطور باشی ....بالاتر هم در جواب یکی از کاربرها نوشتم ، با مردها نمیشه منطقی حرف زد ...فقط باید با پنبه سر ببری ، خیلی هم سخته اما اوائل باید کوتاه بیای و یاد بگیری چه جوری حرف بزنی  

2714

يني چه توهيني ميكنن، حس ميكنم كلا فقط دلت نميخواد بيان، ببين اولا كنكورت تير ماهه قرار نيست يكسال در خونه ت رو ببندي ، دوما خونه شوهرت هم هست ديگه اونم دوست داره فاميلاشو دعوت كنه سوما سرزده نيستن چون اطلاع دادن اومدن، ولي كاملا معلومه دوست نداري بيان و اين دل شوهرتو ميشكنه ، منتظر باش همين رفتارو تحويل خانواده ت بده

يني چه توهيني ميكنن، حس ميكنم كلا فقط دلت نميخواد بيان، ببين اولا كنكورت تير ماهه قرار نيست يكسال در ...

حق با شماست من دلم نمیخاد بیان ولی رفتارهاشون هم اصلا درست نیست و بهانه الکی نیست

من وهمسر هردو عمران خوندیم و پشیمونیم قرار بود باهم کنکور تجربی بدیم ک همسرم همون پارسال گفت من حوصله درس خوندن ندارم تو بخون.. من دارم بخاطر آینده زندگیم درس میخونم ن علاقه شخصی پس وظیفشه ازم حمایت کنه... خانوداه من تو این سه سال یکبار  فقط یکبار مادرم غذا درست کرد حتی سالاد ومیوه وشیرینی

حتی مایع ظرفشویی اینارو هم خریدن ن به اندازه ی شب به اندازه مصرف چند ماه من و اومدن خوردن و رفتن

الانم غذارو گفتن میدیم بیرون غروب واست میاریم

خوردن خانوداه شوهرم و دردسر بابا مامان من!!! این اصلا درست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

يني چه توهيني ميكنن، حس ميكنم كلا فقط دلت نميخواد بيان، ببين اولا كنكورت تير ماهه قرار نيست يكسال در ...

در یک کلمه از پررویی و بی مسئولیتشون بیزارم از خودشون هم.... به اندازه ثانیه ثانیه این سه سال بدی دیدم ازشون و بیزارم ازشون

میخاستی اینارو بگم ک گفتم

اینم بدون آدمایی بی علت از هم متنفر نمیشن.. ی کاری کردن ک نمیتونم فراموش کنم وببخشم هیچوقت نمیتونم بخاطر اون کارشون ببخشمشون

2706