1464
1459
عنوان

ادامه دردسر های مهمونی😢😢😢😢😢

398 بازدید | 40 پست

خانوما الان ز زدم به همسرم ک چی شد دعوت کردی 

میگه آره تو هم زنگ بزن بهشون.. میگم زنگ زدن نداره خودشون به زور دارن میان من فقط تاریخ مشخص کردم.. تازه اصرار داره به یکی از دایی هاش هم ز بزنم... این داییش تو این سه سال ک من عروس این خانودام فقط اومده خورده یکبار هم دعوت نکرده.. خییییییییلیییی هم از دماغ فیل افتادس همش از غذا ایراد میگیره. بچش هم ک نگم سه سالشه تمام زندگیتو زیر و رو میکنه

تازه شوهرم دید مخالفم قط کرد الانم ز میزنم ج نمیده 

چرا عاقل نیستی ؟

زحمتو میکشی ، پول خرج میکنی اما دل شوهرتو خون میکنی و رابطه ات  رو با شوهرت به خاطر اونا خراب میکنی.

یکم سیاست داشته باش 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من لباسم خالی از اعجاز ، مرگ در راه و طنین انداز

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473
چیکااااارررر کنم؟ راهنماییم کن؟ بدم میاد میاد از داییش

اصلا مهم نیست چه حسی به داییش داری ، مهم اینه زندگیت با شوهرت خوب باشه و به چشم شوهرت مهربون و خوب بیای.

زنگ بزن دعوت کن ، بعد به شوهرت بگو عزیزم فقط،به احترام تو بهشون زنگ زدم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
اینو خوب اومدی ادمی ک نفهم باشه پیرت میکنه تا بفهمه 

واااااای دقییییقااا... من مشاوره هم میرم هر دوهفته بازم جایی ک پای مادرشوهرم میاد وسط شوهرم خودشو میزنه به نفهمی 

دعوت نكن دايي رو  منم زورم مياد كسايي كه دعوت نميكنن دعوت كنن  ادم احساس بدي بهش دست ميد ...

تازه میاد میگه غذا بد بود... این چیه درست کردی... بچم وسیله شکوند بگین فدای سرت چقد بی درکین ک نمیفهمین بچس.. بعدا بخر باز چی میشه 

اصلا مهم نیست چه حسی به داییش داری ، مهم اینه زندگیت با شوهرت خوب باشه و به چشم شوهرت مهربون و خوب ب ...

داییش پزشک البته عمومی.. میاد هی تیکه میندازه پزشکی قبول شدن کار هرکسی نیست.. اینو کجای دلم بزارم

تازه میاد میگه غذا بد بود... این چیه درست کردی... بچم وسیله شکوند بگین فدای سرت چقد بی درکین ک نمیفه ...

دعوت نمن مرتيكه بيشعور گند دماغ 

بگو تو دعوت كن غذاي خوب بزار من توانم همينه 

جدي يه بار به شوخي بگو دايي جان از دست پخت همه ايراد ميزاري يه بار دعوت كن از كدبانويي خانومت فيض ببريم 

1474
اینجوریکه یک عمر دایی جانشون همچنان حضور میزنن میهمانیها... یک سیاستی بگو که هم  بهدقولدشما را ...

مشکل شما و استارتر عزیر اینه که میخواید یک شبه ره صد ساله برید.‌.. نه جانم این راهش نیست، مرد در برابر خشونت جبهه میگیره، شما چهار بار کوتاه میای ولی حرفتو با نرمی میزنی ...اینجوری توی ذهن شوهرت میشی یه زن خوب و مهربون ، به مرور نظراتت رو اعمال میکنی اما با لحن درست و نرم ، اینجوری به مراد دلت میرسی ...پای هر کسی هم خواستی از خونه ات قطع میکنی ، اما با دلیل منطقی آوردن برای شوهر هیچ مسئله ای حل نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعوت نمن مرتيكه بيشعور گند دماغ  بگو تو دعوت كن غذاي خوب بزار من توانم همينه  جدي يه ...

چندبار همسرم به شوخی گفت دایی این دفه خونه شما.. گفت بیاین ما ک درو باز نمیکنیم بعدم خودش وزنش هر هر خندیدن... خداروشکر ک تخصص نگرفتن وهردو پزشک عمومین والا پدرمونو در میاوردن

داییش پزشک البته عمومی.. میاد هی تیکه میندازه پزشکی قبول شدن کار هرکسی نیست.. اینو کجای دلم بزارم

خب بگه ، مگه حرف اون مهمه؟

شما اصلا به روی خودت نیار ....اما تلاش کن و با نتیجه ات که قبول شدنه بزن توی دهنشون

لازم نیست به هر حرفی جواب بدی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندبار همسرم به شوخی گفت دایی این دفه خونه شما.. گفت بیاین ما ک درو باز نمیکنیم بعدم خودش وزنش هر هر ...

چه پرو 

تو رو خدا دعوت نكني 

بكني هر شهري باشي ميام دعوات ميكنم 😂

مشکل شما و استارتر عزیر اینه که میخواید یک شبه ره صد ساله برید.‌.. نه جانم این راهش نیست، مرد در برا ...

یعنی میگی بگم بیان؟ و بهم توهین بشه

همسرم میگه اشکال نداره تو شخصیت خودتو نشون بده منم گفتم اصلا من بی شخصیتم ولی اینارو دعوت نمیکنم

1450