2733
2734
عنوان

باردارای دوقلو ترخدا التماستون میکنم ی لحظه کمممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 39 پست
درست یادم نیست شما هم احتمالا آبریزش متوقف شده چند هفته ای ؟

من الان ۲۷ هفته هستم ترخدا اگه کسی تو شرایط من بوده ک میشناسی بگو چ جوری بوده

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سونو رفته بودم هفته ی قبلش گفت همه چی نرمال

وای ببخش توروخدا واس سوالام باز استرسی شدم چجوری تست گرفتن اسپکلوم گذاشتن برای برداشتن نمونه یا همینطوری برداشتن من خیییلی میترسم

خدایاشکر🌹
2731
وای ببخش توروخدا واس سوالام باز استرسی شدم چجوری تست گرفتن اسپکلوم گذاشتن برای برداشتن نمونه یا همین ...

ن ی سواب مثل گوش پاک کنه بلندتره گذاشت تو واژنم یک دیقه موند بعد برداشت گذاشت پیش تست مثل بیبی چک یک دیقه موندو مثبت شد 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
من الان ۲۷ هفته هستم ترخدا اگه کسی تو شرایط من بوده ک میشناسی بگو چ جوری بوده

نمیدونم عزیزم نگران نباش استرس نداشته باش سی و چهار هفته رد کنی دیگه میتونی زایمان کنی آب زیاد بخور واسه دور جنین خوبه من دلستر خیلی میخوردم نمیدونم تاثیر اونه یا نه آب دور بچم زیاد بود 

.
ن ی سواب مثل گوش پاک کنه بلندتره گذاشت تو واژنم یک دیقه موند بعد برداشت گذاشت پیش تست مثل بیبی چک یک ...

وای فشارم افتاد اخ 😭😭😭😭😭منم عفونت شدید دارم نمیدونم ای خدا ......به من همون خانومه گفت ترمیم شد ان شاالله ترمیم میشه نگران نباش یا مداوم فک کنم سرم بزنن با سونو کنترل کنن تا بالای ۳۰ هفته بشی 

خدایاشکر🌹

کسی نیست یکم کمک کمه

2738
وای فشارم افتاد اخ 😭😭😭😭😭منم عفونت شدید دارم نمیدونم ای خدا ......به من همون خانومه گفت ترمیم شد ...

دارم سکته میکنم ترخدا التماست میکنم دعا کن چیزی نشه بچه هام صحیحو سالم دنیا بیان 

دارم سکته میکنم ترخدا التماست میکنم دعا کن چیزی نشه بچه هام صحیحو سالم دنیا بیان 

عزیزم من هفته 18 بودم که کیسه ابم پاره شد تست امینوشور دادم مثبت بود من بچه هام هنوز نرسیده بودن نگران نباش اگر مجبور شی زایمان کنی بچه هات میمونن میرن دستگاه

عزیزم من هفته 18 بودم که کیسه ابم پاره شد تست امینوشور دادم مثبت بود من بچه هام هنوز نرسیده بودن نگر ...

خب کیسه آبت پاره شد چی شد چند هفته دنیا اومدن

حتمااا دعا میکنم برات توهم برای من دعا کن وای خداا منم مث توام دوقلو دارم اه خدا ب دوتامون رحم کنه چقد نگران شدم ای خدا😭😭😭😭

خدایاشکر🌹
علائم شما چی بود 

علایم خاصی نداشتم، هماتوم داشتم خونریزی های شدید میکردم اخرین بار که شدیدا خونریزی کردم اب و خون ازم میومد رفتم سونو گفت هماتومت دفع شده، نفهمید کیسه ابم نشتی داره دو هفته بعد یهو کیسه ابم پاره شد ی عالمه اب ازم ریخت

2706