2733
2734
عنوان

سیاست دارها جواب بدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 30 پست
اره میرفتم من حتی اومدیمم وقتی فهمیدم ناهار اونجان منتظر دعوت بودم که برم شوهر منو آدم حساب نکرده گف ...

پس نرو 

بگو شوهرت زنگ بزنه بگه تو جمع پسرت رو خورد كردي جلو دامادات 

خوني به دلش كن كه ديگه از اين كارا نكنه 

اگه قهر هم کنید فایده نداره که .اونا لابد دختراشن با یه تعارف موندن. برید اشکال نداره شما چیزی نگید ...

من اخلاقشو میدونم زبون بازه گفته بزار اونا رو فردادمیگم از دلشون درمیادنمیشه که اینجوری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس نرو  بگو شوهرت زنگ بزنه بگه تو جمع پسرت رو خورد كردي جلو دامادات  خوني به دلش كن كه د ...

از یطرفم وقتی با دخترش دعوامونم شد طرف دخترو دامادشو گرفت با شوهرم یماه قهر کرد الانم...

2728
من اخلاقشو میدونم زبون بازه گفته بزار اونا رو فردادمیگم از دلشون درمیادنمیشه که اینجوری 

بهتر بنظر من وقتی قهر هم هستین با دخترش.

بگو مارو همیشه جدا دعوت کن تا بفهمه از دخترش ناراحتی.انگار مجبور بودی کلی ظرف بشوری والا.

بهتر بنظر من وقتی قهر هم هستین با دخترش. بگو مارو همیشه جدا دعوت کن تا بفهمه از دخترش ناراحتی.انگار ...

اگه خودمون میگفتیم فرق داشت اینجوری دامادش میگه اونارو حساب نکرد حتی شاید بهشون نگه مارو هم دعوت کرد

2738

چاره ای نیست عزیزم

آدم باید زندگی کنه

کارای بد رو اونا میکنن اونوقت زندگی شما و شوهرت تحت تاثیر لین تنش ایجاد شده قرار میگیره

بزنین ب بیخیالی اونا بیشتر میسوزن

همش بخندین جلوشون

من خیلی روش هارو امتحان کردم  الان دیگه این راهو در پیش گرفتم تمام اختلافا و مشکلات از گور خو ...

خواهرا پیشوازم نمیخاستن بیان فهمیدن من دارم میرم اومدن اینو خود مادرشون‌گفت چطور اونا همه جا باشن من نه

البته من یکبار اساسی خواهر شوهرمو شستم حساب کار اومد دستش

توی دعوا خیلی محترمانه حرفایی زدم ک ساکت شد و دیگه جرات نمیکنه چیزی بگه همشم لبخند میزنه اما من باهاش الان یکم رسمی برخورد میکنم 

2706