2703
2553
عنوان

سیاست دارها جواب بدن لطفا

158 بازدید | 30 پست

سلام بچه ها مادرشوهرم صبح از کربلا اومد منو شوهرمم رفتیم پیشواز .

قبل رفتن گفت من ناهار نمیدم 

قبلش اینو بگم ما با خواهرشوهرم قهریم و مادرشوهرم بما یه تعارف الکی زد بمونید ناهار ما گفتیم قرارنبود ناهار بدی خسته ای  باشه یوقت دیگه 

گفت باشه 

اومدیم خونه یکاری پیش اومد شوهرم زنگ زد دید دامادها و خواهراش موندن ناهار

ماهم ناراحت شدیم چونکه خاسته مارو دک کنه که داماد معذب نباشه( دامادشم خیییلی دوست داره )

اومدیم تو قیافه که الان زنگ زده اصرار میکنه فردا بیاید شام

من میگم نریم شوهرم خودش خیلی ناراحته اما میگه مامانم اصرار میکنه بنظرتون چیکنیم 

مهم شام ناهار نیست بحث احترامیه که نزاشت بما فردا بریم بی فایدس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم‌اینه میخواد از دلتون در بیاره برین شام‌خونشون دیه

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2720

اگه همسرت پشتته بگو نمیام بزاریم استراحت کنی وقت زیاده میایم ی روز دیگه.ولی اگه جروبحث میشه باهمسرت برو ولی سر سنگین 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2714

حوصله شلوغی رو ندارم‌ترجیح نیدم وقتی میرم جایی کسی نباشه.بعد وقتی قهری بمونی بری تو قیافه؟خب اخلاقت رو خوب کن که تو جمع با علاقه و اصرارشون بمونی پیششون.نه اینکه با استرس مجبور بشن چون ناراحت شدی وعوتت کنن

اگه قهر هم کنید فایده نداره که .اونا لابد دختراشن با یه تعارف موندن.

برید اشکال نداره شما چیزی نگید ولی ناراحتیتون رو به شوهرتون عنوان کنید از طرف خودش به مادرشون بگن که خانومم اصرار کرد بیام بخاطر شما که بزرگی وگرنه من که پسرتم نمیخواستم بیام.بزار از پسرش حساب ببره.با شما باشه میفته رو لجبازی

چون قهريد نميخواسته روبه رو بشين با هم مادره ديگه 

گفته اونا زيادترن تا اوندن بمونن

اونا دو نفرو ميگم شب بيان 

حالا اگه ميگفت شما ميموندين واقعاً؟؟؟؟؟؟

مادري سخت ترين كار دنياست اون بنده خدا هم بين دخترا و عروس مونده 

خوب دخترا تعداشون بيشتره زورشون ميچربه 

برو و بگو شوهرم از ديروز ناراحته من برام مهم نيست ولي ملي غصه خورده 

چون قهريد نميخواسته روبه رو بشين با هم مادره ديگه  گفته اونا زيادترن تا اوندن بمونن اونا دو ن ...

اره میرفتم من حتی اومدیمم وقتی فهمیدم ناهار اونجان منتظر دعوت بودم که برم شوهر منو آدم حساب نکرده گفته بعدا با زبون از دلش درمیارم مهم اینه تو جمع ما نبودیم

2706