1480
1632

چی؟!

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

بیخیال شو تو رو خدا ولش کن این پسر و 

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مابین داشتن و نداشتنت گیر کردم 😢. فندوق ام کجا رفتی قايم شدی ک نمی بیننت😥
1614

اواااا تو همون کاربری عسلیی هستییی 😍😍😍 فک کردممم کلااا دیگهه پیدات نکنممم نگو کاربریتو عوض کردی 

امروز اگر با حرف هایم کسی را خوشحال یا دلگرم کنم بهترین روز من است و اگر او را غمگین یا دلشکسته کنم بدترین روز من 💚💛  دوستان اگر نظری اینجا میدم که باعث ناراحتیتون میشه و توهین شده بهتون حتما بگید تا اصلاحش کنم . صرفا یکسری حرفا شوخیه پس برداشت بدی هم نکنید 😀💜                                                

میشه یکی توضیح بده مام بفهمیم قضیه از چه قراره؟؟

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
1432
نگاه کن اونموقع ک نیلوفر بهش پیام میداد بعد من داشتم از بالا نیگا میکردم اونم عکسشو نگا میکرد 😯

چطوری ؟ تو مسجد؟؟ جوابم میداد بهش؟ 

همیشه آخرش  خوبه.... اگه بد بود بدون آخرش نیست....
1628