2737
2734

ما تو کلاسمون همه جور آدمی داریم 

من سرم تو کار خودمه با دخترا هم زیاد بگو بخند و چت و کروه اینا نیستم بحز یک نفر یا دو نفر 

با پسرا ک از اول چت نکردم و گرم نگرفتم گهگاهی از نماینده هرترم سوال درباره ساعت کلاسا پرسیدم

اما بد اخلاق هم نبودم ک بگم همه رو برونم از خودم 

اما بعضی دخترای کلاس ک اکثریتشونن با همه پسرا گرم میگیرن و چت میکنن و گروه دارن یکی دوتاشونم حتی شوخیای جنسی میکنن اما باور کنین پسرا برا همونا سر و دست میشکونن و ب جونشون قسم میخورن  

کلی پیشنهاد و دنگ و فنگ 

و امثال من همیشه تنها هیچکیم دوسمون نداره 

ینی باید با همه راحت بود و گرم گرفت،چت کرد و صمیمی شد تا دوست داشته باشن ؟

من فکر میکردم پسرا از دخترای سنگین خوششون میاد اما تو کلاس ما ک جریان برعکسه دقیقا 

نظرتون چیه

ترم چندین

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم پسرا میان خواستگاری تو ولی با اونا سرگرم میشن یه مدت

پس اصلا ب این چیزا فکر نکن

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

تو کلاس ماهم همینه با اونا گرم ترن ولی من با دخترا خیلییی اوکیم با پسرام کاری ندارم 

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2738

پسری که ادمو فقط برای چندوقت بخواد مطمئنا میره سمت کسیکه باهاش راحت یاشه و ب اصطلاح باحال باشه ولی کسیکه برای ازدواج بخواد میره سمت دختری که حاشیه نداشته باشه

نی نی یار عاشششقتم نترکونی دوباره😍😍😒

پسرا از دخترای خوشگل خوششون میاد فقط

من چهرم خوب بود اما توی دانشگاه به هیششششکی محل نمیذاشتم همه ام دنبالم بودن به همین برکت😁

من مست و تو دیوانه مارا که برد خانه..،صدبار تورا گفتم کم خور دوسه پیمانه

الان دیگه اکثر پسرا دخترای اجتماعی رو بیشتر دوس دارن البته منظورم از اجتماعی این نیست که هی با این پسر و اون پسر بپرن، از طرفی هم الان دیگه پسرا بیشتر دنبال دوستی هستن واسه همین بیشتر سمت اون دخترایی که گفتی میرن .

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

پسرای دانشگاه بدر ننشون میخورن نه کاری نه باری همش دنبال دختر بازی و ولگردین بنظرم دنبال توجه پسرای دانشگاه نباش دنبال پسری باش که دانشگاهو میاد مقل ادم سرشو میندازه پایین میره سرکار وقتتشو با لاف زدن ودختر بازی نمیگذرونه

2706