2726
راه استفادشو میگی من میخام سه درجه روشن شم🤣رنگ پوستمو اصلا دوس ندارم اعتماد ب نفسمو صفر میکنه

با گلتی قاطی کن مثل ماست بشه 

اول اندازه یه قاشق درست کن یهو زیاد درست نکنی 

رو صورتت امتحان کن 

حواست باشه بریزه رو لباست کثیف کاری داره 

رنگ دارچینه و چسبناکه 

وقتی خشک شد با آب بشور 

دو سه بار در هفته بزنم 

سر یک هفته قشنگ تغییر زیاد رو حس میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منکه گلاب میزنم‌جوش‌میزنم ..دیگه اصصصصلا نخواهم‌زد ..بابا این گلابا همش عطر و اسانسه قاطی آب کردن مگه تاثیر داره 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
من دوسال پیش شنیدم از فامیلامون استفاده کردن خیلی سفید شدن 

از کجا تهیه کردن

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
گلاب که پوستو تیره میکنه. این دستور چندوقته جواب میده؟ مصرفش چه جوریه؟روزی یه بار دوبار صبح یا شب؟ م ...

یکم گلاب که فقط مثل ماسک بشه 

من دو روز یه بار میزنم صورتم خشک که میشه میشورم 

تمام لک جوش هامو برد 

یکم گلاب که فقط مثل ماسک بشه  من دو روز یه بار میزنم صورتم خشک که میشه میشورم  تمام لک ج ...

من پودر شیرین بیان دارم.. میشه ؟

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2706