1600
1605

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1613

تنها چیزی که فکر میکردم بشر راهی نداره براش همین رنگ پوسته که خدارو شکر اونم تو نی نی سایت اختراع شد

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
8
اسمش چیه قطره

نمیدونم دکتر زنان رفته بودم نفر قبلیم برای ارنج و زانوش میخواست بزنه دکتر بهش گفت ۳جلسه ۵۰۰تومن جلسه اولم ۶۰درصد جواب میگیری

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کشورها مرز دارن،شهرها مرز دارن،آدم ها مرز دارن،تحمل کردن ها مرز دارن،مرز ها رو ببینین،خیلی از مشکلات واسه تشخیص ندادن همین مرزهاست....

همون امپولی که مایکل جکسون زد آخرشم سرطان گرفت و مرد

الآن داشتم تو آینه خودمو نگاه میکردم 👀 خلاصه کنم واستون                                            و تَبارک الله  اَحسن الخالقین 😌
اره كل بدن گرونه تو ايران نيست بايد اشنا داشتع باشي من از دوبي ميخرم

من بابام آلمانه، اسمش امپول رو میفرمایید؟! 

خوشم اومد 

نگاه به آینه بکن... چقدر شکسته شدی... شکستنت اما چه بد شکسته شدی... سحر تو راهه و تو دوباره بی تابی... چه مرگته دلِ من؟ چرا نمی خوابی؟☹️
1523
بابا این کارا چیه  پودر شیره شیرین بیان با گلاب بزنید یک هفته ای میشین گچ دیوار

راه استفادشو میگی من میخام سه درجه روشن شم🤣رنگ پوستمو اصلا دوس ندارم اعتماد ب نفسمو صفر میکنه

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برای شروع ورزشمه ب امید لاغری.وزن فعلی69 وزن هدف اول67 
يهو شده؟

نه بمرور ..فک کنم همین آمپولا رو زده ..باور نمیکنید بچگیاش  فقط یه جفت چشم سفید تو صورت مشکیش دیده میشد 

ولی سبحان الله انقد درسش خوب بود تیزهوش بود الان شده پزشک بیهوشی بیمارستان ..پولداااار .. بینیشو عمل کرد پوستشو سفییید کرد انقد خوشکل شده قابل باور نیست

هر کسی توی این دنیا یکی رو داره که نداره!
1614