1507
1411

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436

هزینش چقدره عزیزم؟ 

رو کل بدن تاثیر داره؟ 

📍 آدَما همیشه تو یه سِنی درگیر یه آدَم شدن که فک کردن بدونِ اون نمیتونن زندگی کنن... بعدها متوجه میشَن دقیقَن با همه میتونن زندگی کُنن، جُز اون...😁 📍 ببخشیـد ولی دُخدر اگـِه پشتِ مـُوتور بشینـِه عِب نداره، ولی خـودش تنها نمیتـونه پُشتِ موتــور بشینــِه؟ینـی گـازُ کلاچُ و ترمـُز و اسلامــُو به خَطَــر میندازه!؟ 😑

کجامیزنی؟قیمتش چنده؟

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کشورها مرز دارن،شهرها مرز دارن،آدم ها مرز دارن،تحمل کردن ها مرز دارن،مرز ها رو ببینین،خیلی از مشکلات واسه تشخیص ندادن همین مرزهاست....

چ چیزااااا ک ادم‌اینجا نمیشنوه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
1485

😳🤔

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇

من قطرشو شنیده بودم برای سفیدشدن جاهای تیره شده میزنن 

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کشورها مرز دارن،شهرها مرز دارن،آدم ها مرز دارن،تحمل کردن ها مرز دارن،مرز ها رو ببینین،خیلی از مشکلات واسه تشخیص ندادن همین مرزهاست....
1476

من فقط میخوام زانوهام وارنجم سفید بشه چیکار کنم بنظرتون برم دکتر پوست چیزی میده

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.

وای دختر همسایمون خانوادگی‌سیاهپوستن ..نمیدونم این چی کار کرده عین برف سفید شده 😨

بیشتر انسان ها بخاطر چهره و ظاهر باهم‌ ازدواج میکنند...........ولی  بخاطر اخلاق بد از هم طلاق می‌گیرند!! تو انتخاب هاتون دقت بیشتری کنید %
1508