2726
عنوان

کرم پودر و پنکیک

1467 بازدید | 13 پست

کسی کرم پودر کلارنس و پنکک نایس رو استفاده کرده راصی بوده ؟؟

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اونا رو استفاده نکردم ولی پنکیک فری لاو میزنم به حدی عالی و مخملیه.منی که سالها کرم پودر میزدم دی ...

ببخشید مخملی یعنی چی؟

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2728
من اونا رو استفاده نکردم ولی پنکیک فری لاو میزنم به حدی عالی و مخملیه.منی که سالها کرم پودر میزدم دی ...

ببخشید پوشانندگیش هم خوبه ؟

قیمتش چنده ؟؟

من پوستم گندمیه به نظرتون چه شماره ای بگیرم .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
خوب خوب هم بخوای تایرا هم بسیار عالیه نرررم و مخملی

تایرا قیمتش چنده ؟؟؟

ببخشید پوشانندگیش هم خوبه ؟ قیمتش چنده ؟؟ من پوستم گندمیه به نظرتون چه شماره ای بگیرم .

باااور کن من فری لاو میزنم خودم دیگه وقتی کرم پودر میزنم دیگه ارایشم سنگین میشه دوست ندارم.

ولی چون صورتم خشکه.اول کرم ابرسان میزنم 5 دقیقه بعد پنکیک رو میزنم.

من پوستم روشنه 11 میزنم برا شما 5 و 6 در حدود نخودی هست و 14 هم باز کمی روشنه.همون 5و 6 خوبه

تایرا حدود 65 اینا شده ولی فری لاو 30 ولی در حد تایرا هست

مرسی بابت راهنماییت عزیزم . حتما میخرم . 

ببخشید پوشانندگیش هم خوبه ؟ قیمتش چنده ؟؟ من پوستم گندمیه به نظرتون چه شماره ای بگیرم .

پوشانندگی عالی داره

قیمت ۳۰الی ۴۰

شماره ۱۴عااالیه برای پوستتون

حتما ۱۰دقیقه قبل کرم مرطوب کننده بزنید تا جذب پوستتون بشه بعد پنکک رو برنید پوشش فوق العاده ای داره و واقعا پنکک خیلی خوبی هست