2726
عنوان

شام چی پختین عکس بذارید

| مشاهده متن کامل بحث + 10114 بازدید | 347 پست
میست که مث قدیمیا سیرابی سبز بود الان نمی دونم چه ورد و سحری ب سیرابی می خونن رنگش مث گچ سفید می شه ...

من سبز چندشم میشه.آب جوش بزار بجوشه.سیرابی رو اندازه کف دست ببر بنداز تو آب ۱ دیقه که گذشت دربیار اون پوست سبزش خیلی راحت جدا میشه و سفید سفید میشه

جوووووون بابا ته دیگ تخم مرغی چیه؟؟؟

همون ته دیگ زعفرونی دیگه

ماست و زرده تخم مرغ و زعفرون و قاطی،میکنم یکی دو کفگیر،برنجم میریزم و ته قابلمه که از قبل روغن ریختم میریزم و بعدشم برنج رو میریزم و دم میکنم

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر شوهر من اصلا خوب نیست قشنگ شدم شکل گلابی کمر باریک رون یه عالمه همش میگه یه رون تو یه هیئتو شام ...

عزیزم ولش کن بزار بگه تا خسته بشه 

به من میگه سحر تبر 😅

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
سیب زمینی میپزیم با نمک و یکم زردچوبه  بعد که پخت آبکش میکنیم،آبش قشنگ رفت لهش میکنیم از قبل پ ...

بچگیا مامانم خیلی اینو درست میکرد وقتی به ذهنش نمیرسید که چی درست کنه زودی اینو درست میکرد اینجا ما بهش میگیم سیب زمینی کوبیده،دقیقا هم به همین روش درست میکنیم. یادمه کل دوران بچگی ازش بدمون میومد ولی الان واسم خوشمزه ست.

2728
جوووووون بابا ته دیگ تخم مرغی چیه؟؟؟

نمیدونی چیه نصف عمرت برفناس خواهر.

تخم مرغ ومیرنی تازرده وسفیده قاطی بشه بعد یه قاشق ماست میزنی ویکم زعفرون قاطی نیکنی بعد برنج وکه ابکش کردی دوتاکفگیر از برنج ومیریزی نوی موادو مخلوط میکنی بعد توقابلمه ردغن نیریزی واین نوادو میریزی کف قابلمه وپخش میکنی بعدش برنج ومیریزی روش 

خوشمزه ترین ته دیگه

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌
نمیدونی چیه نصف عمرت برفناس خواهر. تخم مرغ ومیرنی تازرده وسفیده قاطی بشه بعد یه قاشق ماست میزنی ویک ...

من برا ته دیگه فقط،زرده میزنم

برا ته چین تخم مرغ کامل

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
همه چاقیم تو رونمه لا مصب

آی منم وقتی چاق میشم این رانم زودی چاق میشه بدتر. کلا همه قسمتهای بدنم خوبه فقط ران پاهام هیچ موقع لاغر نبوده حتی وقتی تو اوج لاغری بودم و 54 بازم ران داشتم.یه مقدار ژنتیکیه.

من برا ته دیگه فقط،زرده میزنم برا ته چین تخم مرغ کامل

من کامل میزنم.

اخ الان چه عطری توی خونت پیچیده بوی ته دیگ وبرنج دم کشیده وقورمه سبزی.به به نوش جانتون خونت همیشه گرم وپرمحبت باشه

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌
2706