2726

دخترم ۳۸روزشه.. قطره پدی لاکت میخوره .. دیشب ۵قطره گریپ میکچر هم بهش دادم از ساعت ۵ صبح تا الان فقط ۷ تا ۹ بیدا. بود بعدش همش خوابیده.. ممکنه دادن قطره بهش ایراد داشته باشه

اگه میشه برای سلامتی همه مادرا بخصوص مامانای باردار و نی نی هاشون یه صلوات بفرستین👨‍👩‍👧‍👦

بیدارش کن شیرش بده قندش میفته ها

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی پوشکشو هم عوض کردی بیدار نشد؟

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2728

بچه این سنی باید هر ۲ساعت شیر بخوره. اگه خوابم بود بیدارش کن

استارتر زووووووود باش برو بیدارش کن خطرناکه شیر نخوره

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
بیدارش کن شیرش بده قندش میفته ها

برا شیر و پوشک بیدار میشه باز میخوابید.. البته دیگه الان بیدار شد ولی باز داره خوابش میبره

اگه میشه برای سلامتی همه مادرا بخصوص مامانای باردار و نی نی هاشون یه صلوات بفرستین👨‍👩‍👧‍👦
یعنی پوشکشو هم عوض کردی بیدار نشد؟

برا شیر و پوشک بیدار میشه باز میخوابید.. البته دیگه الان بیدار شد ولی باز داره خوابش میبره