2726
عنوان

چه چیزایی با پول شوهر ولی شِش دونگِش به اسم شماست

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 82 پست
  چقدر چي به چي گفتي من و همسرم دانشجوي ترم اول و ١٨ساله بوديم همون ترم اول با وجود ...

همسرتون مرد قدردان و شریفی هستن و دقیقا همین نقطه قوت زندگیتونه..ایکاش همه مردای ایرانی این خصلت وداشتن اونوقت همه خانما حاضربودن هرفداکاری وسختی رو برای پیشرفت زندگی مشترکشون انجام بدن ..البته من خودم مجردم ولی درکل گفتم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماشاءالله   خدا ببخشه بهتون انشاالله موفقیتای بیشتر خدا نصیبتون کنه    میتونم بپرسم ...

مديريت آموزشي خوندم

مدير دبيرستان هستم و ١٢ساعت هم دانشگاه تدريس ميكنم

اما خدا روشكر دیگه زتدگیمون به حقوقم من نیاز نداره

و وفقط برای خودم خرج میکنم 

و خیالم راحته همسرم به فکر آینده بچه ها هست 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2728
مديريت آموزشي خوندم مدير دبيرستان هستم و ١٢ساعت هم دانشگاه تدريس ميكنم اما خدا روشكر دیگه زتدگیمون ...

خدارو شکر پس خانوم موفق و مستقلی هستی خوشحالم با شما اشنا شدم  

خداییش چطوری مدیر دبیرستان شدی پارتی نداشتی؟

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
شبیهه بجه های من با همین تفاوت سنی. ولی شما اختلاف سنی بجه هاتون احتمالا به خاطر دذس خوندنتون بود،ول ...

بله هم به خاطر طولانی شدن مدت تحصیلم بود

و هم اینکه من تهران زندگی می کنم و خانواده و مادرم اهواز هستند

مادر شوهرم زحمت نگهداری از بچه اول رو کشیدن

دلم نمیومد از لطفشون سواستفاده کنم و سریع دومی رو دنیا بیارم  پس صبر کردم اولی از آب و گل در بیاد 

خدارو شکر پس خانوم موفق و مستقلی هستی خداییش چطوری مدیر دبیرستان شدی پارتی نداشتی؟

نه پارتی کجا بود

من اهوازی بودم و دانشگاه تهران قبول شدم

بعد هم تعهد خدمت دادم به آموزش و پرورش 

اول شهرستان های اطراف تهران کار کردم

بعدش انتقالی گرفتم اومدم تهران

همسرم و خانوادش هم تهرانی بودند 

خدارو شکر پس خانوم موفق و مستقلی هستی خوشحالم با شما اشنا شدم     خداییش چطوری مدیر دبیرس ...

ممنون عزیزم

من هم از آشنایی و همکلامی با شما خرسندم 

نه پارتی کجا بود من اهوازی بودم و دانشگاه تهران قبول شدم بعد هم تعهد خدمت دادم به آموزش و پرورش&nb ...

تلاشتون واقعا قابل تحسینه هرچی بیشتر میپرسم بیشتر شگفت زده میشم  

به خاطر رشتتون تعهد دادید مشغول بکار شدید یا قانونی چیزی بوده منظورم اینه که اموزش پرورش نمیگیره اصلا چطوری رفتید توش

تلاشتون واقعا قابل تحسینه هرچی بیشتر میپرسم بیشتر شگفت زده میشم     به خاطر رشتتون تعهد د ...

۱۷سال پیش دانشگاهها دانشجوی ستاره دار می پذیرفتند 

که در حین تحصیل تعهد میدادن که پس از فارغ التحصیلی به آموزش و پرورش خدمت کنن

شبیه فرهنگیان الان 

من ی آپارتمان و ی ماشین به اسم خودم دارم که البته تو دعوا ۲ بار تهدیدم کرد که ازم پسشون میگیره😅😅😅

😄😄بشینه تا بنامِش کنی..👌👌مبارکت باشه،ایشاالله همیشه به دلخوشی تو خونه ات زندگی کنین و ماشینتم خوش رکاب باشه😊

۱۷سال پیش دانشگاهها دانشجوی ستاره دار می پذیرفتند  که در حین تحصیل تعهد میدادن که پس از فارغ ا ...

اوکی 

میتونم بپرسم با بچه چطوری دکترا قبول شدید سخت بود؟از خوابتون زدید؟

وقتی قبول شدیدچطوری خوندید با یه بچه کوچیک ؟کنارتون هست و میخونید میشه تمرکز کرد؟

من گفتم یه زمین بخریم اخه یکیمیش پول طلاهآمه نصف نصف گفت اه اینطوری نگو دیگه😂ناراحتمون نکن 😂نمیدون ...

همینجوری شوخی شوخی ببین میتونی همشو به اسم خودت بزنی😬😬😅😅دختر برعکس نشه اون بزنه به درِ خنده و شوخی حتی نصفشم به اسمت نزنه،حواستو جمع کن😁😁

ایشاالله هرروز خوشبختتر از روز قبل باشید،،اینا همه دلخوشی هستن و گُذَرا

۱۷سال پیش دانشگاهها دانشجوی ستاره دار می پذیرفتند  که در حین تحصیل تعهد میدادن که پس از فارغ ا ...

دقيقا برادر منم از همين نوع استخدام آموزش و پرورش شد☺️

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
😄😄بشینه تا بنامِش کنی..👌👌مبارکت باشه،ایشاالله همیشه به دلخوشی تو خونه ات زندگی کنین و ماشینتم خو ...

من مهریم ۳ دانگ خونه بود و ۲۱۴ تا سکه بعد عقد ۳ دانگو زد به نامم 

ماشینم که از خودش بود چند وقت پیش عوض کردیم اونم ۳ دانگ به نام من زد ۳ دانگ به نام خودش 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2706