2726
عنوان

چه چیزایی با پول شوهر ولی شِش دونگِش به اسم شماست

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 82 پست
شما با بچه درس خوندید ؟دکترا دارید؟

بله دوتا بچه دارم

اوليش وقتي ٢١ساله و دانشجوي ترم ٧بودم دنيا اومد

و الان ١٤سالشه

دوميش وقتي ٣٣ساله و دانشجوي دكتري بودم دنيا اومد و الان ٢سال و نيمه هست 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

ماشین

خونه رو میخواست بزنه خودمنخواستم زشته جلو خانوادش

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله دوتا بچه دارم اوليش وقتي ٢١ساله و دانشجوي ترم ٧بودم دنيا اومد و الان ١٤سالشه دوميش وقتي ٣٣ ...

ماشاءالله  خدا ببخشه بهتون انشاالله موفقیتای بیشتر خدا نصیبتون کنه  میتونم بپرسم رشتتون چیه؟دیگه سر کار نمیرید؟

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
راستی راجع به امضات..واقعا یکی از چیزایی که مدام ذهنمو درگیر میکنه همینه😑😑خدانکنه به عمو و عمه اش ...

از هرچی بدت بیاد به سرت میاد ی دوست دارم اصلا دلش نمیخاست دخترش شبیه شوهرش بشه حالا فتوکپی برابر اصل باباشه

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
  چقدر چي به چي گفتي من و همسرم دانشجوي ترم اول و ١٨ساله بوديم همون ترم اول با وجود ...

خوشبخت و شاد باشید،،،،، منم خوته و ماشبن امسال زد بنامم گفت ب پاس،، سالها گذشت،، ولی بنظرم من گذشتی نکردم،، پنجاه درصد قضیه خودم بودم،، اونم این هنه سال تلاش کرد،،،،،، اگر من و بجه ها م نبودیم شوهرمم ماهی دویست تومن هم کفاف ش میده خخ

بله دوتا بچه دارم اوليش وقتي ٢١ساله و دانشجوي ترم ٧بودم دنيا اومد و الان ١٤سالشه دوميش وقتي ٣٣ ...

شبیهه بجه های من با همین تفاوت سنی. ولی شما اختلاف سنی بجه هاتون احتمالا به خاطر دذس خوندنتون بود،ولی من مجبور بودم. 

2706