2726

سلام دوستان...

دوستم 18 سالشه و نزدیک س ساله ک عقده...

شوهرش زود عصبی میشه و کتکش میزنه..بگفته رفیقم فوش ک سر زبونشه و مثلا میخواد بگه اب بیار میگ عشقم گمشو اب بیار😐

مادرشو میپرسته و دوستم تعریف میکرد ک یه بار حال مادرشوهرش خراب شده این دوس ماهم حیرون میدوییده اینور اونور ک چیکار کنم وای .. شوهرش بهش گفته گمشو قرصا مامانم بیار تا نزدم دهنت..

دوستم سیکله و شوهره نزاشته درسشو بخونه

حالا امشب حال دوستم خیلی خرابه ..دوستم بهش گفته بیا بریم فلان جا گفتع ن نمیتونم میخوام برم فلانجا دوستمم گریه کرده بعد گفته با بابام میرم گفته قلم پاتو میشکنم اخه این جناب تحفه اصلا تو این سه سال نزاشته ک دوستم با مامان باباش جایی بره😐.. منم فقط تلفنی باهاش درارتباطم و دوساله نتونستم ببینمش😞

حالا اپشب بحاطر همین ک دوستمو نبرده دوستم گفته نبر ب جهنم نمیخوام ریختتو ببینم اونوخت پسره میاد خونش و دعواشون میشه.بابای دوستمم ک از همچی بیخبر بوده و نمیتونسته دامادش چ عوضیه کلی لگد ب دوستم میزنه جلو شوهرش😢😢 ک پاشو برو ببین شوهرت چی میگه... شوهرش خلاصه ب هر طریقی بوده دوستمو میکشونه بیرون وشوهرش بهش میگ نمیخوامت 😨 بهش گفتع بابات حق داره بزنتت تو اگ ادم بودی نمیزدنت.ب دوستم گفته شاشای خواهرم تو روت .. گوه های خواهرم بهت میرزه...😑😑😑😑

حالا ب دوستم میگم از خداتم باشه ک طلاقت بده از این لجنزار میای بیرون میگ ن..اخه خیلی دختر صاف و ساده و پاکیه😞...

حالا شما راهنماییش کنین براش از گفته هاتون شات بگیرم بفرستم تا بفهمه کار درست چیه..و الان خوشحال باشه ک پسره میخواد طلاقش بده یا ناراحت... عجب دوست احمقی گیرمون اومده بولله.. چقد ساده و دلسوز اخه

خدا كمكش كنه

ولي دلم نميسوزه براي كسايي كه توو كودكي ميرن خونه شوهر به هواي اينكه رو طاقچه بشينن گلريزون كنن براشون

و بعد به همچين مصيبت هايي دچار ميشن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه با پسره بمونه واقعا ببخشیدا احمقه 

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا
خدا كمكش كنه ولي دلم نميسوزه براي كسايي كه توو كودكي ميرن خونه شوهر به هواي اينكه رو طاقچه بشينن گل ...

کاریه ک شده گلم😊 من ولی خیلی دلم میسوزع براش😞

اولا معلومه خانواده ی دختره اصلا پشتش نیستن که پسره اینجوری سو استفاده میکنه ثانیا واقعا دوستت از عقل ناقصه که واسه از،دست دادن چنین شوهری ناراحته البته شاید چون پشتوانه ای نداره مجبوره بسازه دیگه

2706