2737
2734
عنوان

چقدر میشه مرد غد رو درست کرد؟

117 بازدید | 12 پست

همه چیش خوبه فقط این غد نفهم بودنش اذیتم میکنه 

تو دعوا همه چیو بهم میدوزه و قاطی میکنه حتی ماجرای ۳ سال پیشو مثلا

کسی بوده که مرد زورگو رو درست کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ادم از يه سن به بعد درست كه نميشه

شايد بهتر بشه

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2738

باید باهاش مهربون باشی آروم و متین حرف بزن حرکاتت تند نباشه مردا معمولا این جور خانوما رو دوست دارن بعد وقتی دعوا شد تو هم هی منطقی باهاش حرف بزن اگه حرف چندسال پیشو زد بخند بگو میدونی مال کیه؟؟چه یادته

اگه درست نشد باید بعد دعوا یه خورده بری تو خودت دیگه اونقدرررر بهش محبت نکن سعی کن ببینه که اگه باهات بد رفتار شه عوض میشی  اگرم شوهرت خیلی بصریه اول باید بهش بگی آخه حرف چندسال پیش زدن داره؟گذشته مال گذشتست داری ناراحتم میکنی بزار بدونه چرا ناراحت شدی ولی قهر نکن 

خودش میدونه حقیقت چیه ولی به روش نمیخاد بیاره و انکار میکنه به نفع خودش

من داداش نداشتم، بابام هم خييلي مظلوم بود

ازدواج كه كردم، هميشه از اينكه شوهرم حاشا ميكرد، حرص ميخوردم

يخورده بيشتر كه با مردها اشنا شدم، ديدم اكثرا همينن

كم نميارن! اينكه واقعيت ميدونن ولي اسمون ريسمون ميبافن تا بحث بره يه سمت ديگه و محكومت كنن

الان مثل خودش حرصش ميدم

خييلي كمتر شده اون رفتاراش

ميدونه منم ميرم رو اعصابش

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
   من داداش نداشتم، بابام هم خييلي مظلوم بود ازدواج كه كردم، هميشه از اينكه شوهرم حاشا ...

منم بابام مظلومه

شوهرمم خیلی حرف گوش کنه ولی تو دعوا همه چیو قاطی پاتی میدوزه بهم که تبرعه شه یا منظورمو بد میفهمه 

بگم یه حرفی داره

نگم میگع چرا گفتی منت میزاری پس