2726

🙁یماهه باهاش کات کردم...دوس پسرمه نوشتم نامزدم تا نترکه..

از اینستا بلاکم کرده کلا پیجش باز بود بعد من با یه پیج دیگه یواشکی میرفتم استوریاشو نگا میکردم.و مطمعنم اونم با یه پیج فیک  دیگه استوریامونگا میکرده چون پیجم قفله..بخاطر اینکه دوستم و تگ کرده بودم رفت بود فالوش کرده بود..الان دیشب این عکس رو استوری گذاشتم میدونستم میبینه ولی چون قشنگ بود برا دوستم دوس پسرش گل گرفته بود گذاشتمش..اونو ک دیده خیال کرده من رل زدم. امروز میبینم پیجشوقفل کرده نکنه رل زده چرا قبلا قفل نکرد تا اینو گذاشتم کارشوکرد.مطمعنم میخاد عاشقانه بزاره میفهمه من چکش میکنم  برا همین نمیخاد استوریاشوببینم😢😭سه سال باهم بودیم برای من تموم شده بچها خیلی وقته. ولی من چرا  هنوزم حساسم با اینکه هیچوقت برنمیگرده ولی حرکت امروزشو که دیدم حالم بد شد خیلی حالم بده اینکه بره با یکی دیگه خیلی برام هضم کردنش برام سخته..هنوزم دوسش دارم یه دنیا😭😔اصلا الان حالم خوب نیس

خعععععللی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این بچه بازی ها چیه

تموم کردین رابطرو هنوز چک میکنین همو؟

تو ولش کن هداقل دخترم

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``
2728

عادیه

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

عکسه کو

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

خخ اومدی دلداریت بدن بدتر دلتو میشگونن

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706