2733
2734
عنوان

کاشت دندان

7301 بازدید | 22 پست

سلام هزینه کاشت دندان چقدره خیلی دندانم درد میکنه  تا الان ۱۳ تا دندونم  از بارداری تا شیر دهی   خراب شده درست کردم  دیگه  جونم بالا امده از دست دندان درد     میخوام   یکیشو که خیلی درد میکنه بکشمو بکارم 

دخترم   تو نور دیده ای منی    
عصب کشی کن کاشت که همو ایمپلنت میسه اونم روی چها پنج تومنه

ای بی صاحب رو عید درست کردم دندان پزشکه بهم گفت  که احتیاج به عصب کشی داره من گوش ندادم گفتم  درد نمیکنه   الان شروع کرده    درد شدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من همين الانشم يه دندون سالم تو دهنم نيس ديگه اينجور كه شما ميگى از باردارى تا شيردهى كلا بى دندون ميشم بايد برم دندون مصنوعى بذارم😕

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
من کلا ۱ دندون خراب داشتم اونم ایمپلنت کردم شدش ۳ تومن الان انگار دندون خودمه حس داره 

ایمپلنت خیلی دردداره؟میخوام انجام بدم میترسم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738
عصب کشی کن کاشت که همو ایمپلنت میسه اونم روی چها پنج تومنه

من حدود ۱۲ تا دندونمو عید درست کردم یک میلیون و پانصد یکیشونم عصب کشی کردم  این یکیم  میخواست    ولی خودم نخواستم   یه دندونمم  چند ماه پیش عصب کشی کردم ۲۰۰ تومان  البته این  دندان پزشکه   آشناست کم گرفت ازم 

ایمپلنت خیلی دردداره؟میخوام انجام بدم میترسم

درد نداشت اصلا فقط ۱ روز بعدش یه کوچولو همون سمت صورتم باد کرد فقط بدیش این بودش که ۱۰ روز بخیه توی دهنم بود بعدشم چند دفعه هی باید میرفتم برای پروو دندون و قالب گیری و اندازه گردن و جا کردن پیچ و این حرفها چون سر کارم میرفتم یکم سختم بود 

درد نداشت اصلا فقط ۱ روز بعدش یه کوچولو همون سمت صورتم باد کرد فقط بدیش این بودش که ۱۰ روز بخیه توی ...

اره درسته . میشه غذا خورد؟من گفتم شاید بعد جراحی نشه چیزی خودد همشدرد داشته باشم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706