2726
عنوان

امروز بعد سه سال فهمیدم دوستم فوت کرده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1133 بازدید | 54 پست
آخی منم چند سال پیش فهمیدم دوست دبیرستانیم شوهرش کشتش خیلی حالم گرفته شد رفتم سر خاکش😢

چراکشتش؟

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه از ذهنم بیرون نمیره وقتی میفهمم کسی که باهاش اشنا بودم فامیل یا هرکسی فوت میکنه تا مدت ها روحی ...

جالبه چطور همون ادمو ول میکنی،یا بیخیال میشی ولی از مرگش ناراحت میشی🤐🤐🤐

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2728
چرا ؟ خیلی صمیمی بودین ؟منم تقریبا ۵ ساله خبر ندارم

نه خیلی صمیمی نبودیم از دوستای دوستام بود ولی خب تو یه مدرسع بودیم بیرون رفته بودیم چندباری

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
جالبه چطور همون ادمو ول میکنی،یا بیخیال میشی ولی از مرگش ناراحت میشی🤐🤐🤐

منو حتی مرگ یه مورچه هم ناراحت میکنه روحیمو به کل باختم وقتی شنیدم

منم یکی ازدوستای دبیرستانم هم تو دبیرستان ک بودیم مرد

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
آره معتاد به شیشه بود اینم میخواسته جدا بشه دوتا بچه هم داشت تو کوچه خلوت چاقو کشش کرد😯

واقعا سرنوشت بعضیا چقد تلخه

منم یکی ازدوستای دبیرستانم هم تو دبیرستان ک بودیم مرد

چرا

منو حتی مرگ یه مورچه هم ناراحت میکنه روحیمو به کل باختم وقتی شنیدم

قوی کن خودتو

منم اینطور بودم

روزی که مرگ پدرمو شنیدم

تموم مرگا برام بی معنا شد

دیگه از مرگ اشناها ناراحت نمیشم

چون غم بزرگتری و تجربه کردم

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
قوی کن خودتو منم اینطور بودم روزی که مرگ پدرمو شنیدم تموم مرگا برام بی معنا شد دیگه از مرگ اشناه ...

ایشالله ک دیگ هیچ وقت غمی تجربه نکنی

2706