2726

اونایی ک تازه آی وی اف کردین بیاین اینجا ی ذره از استرسمون کم بشه من دیروز انتقال دادم 

دعا کنید این تیکر ب تیکر بارداری تبدیل بشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام یه سوال داشتم ای وی اف کلا چطوریه؟ درد داره؟مراحلش طول میکشه؟ یه توضیحی میدین البته فقط محض ک ...

روز دوم پریودی باید برین سونو بعد شروع میکنن دارو تجویز می کنن تا روزی ک خودشون تشخیص بدن کافیه بعد پانکچر بشین ک بیهوش میشین همون روز هم اسپرم شوهرتونو می گیرن میذارن جنین تشکیل میشه اگ شرایطتشو داشته باشین انتقال میدن اگر نه ک فریز میشه دو ماه بعد انتقال میدن 

هزینش چقدره عزیزم واینکه کجا انجام دادی

من بیمارستان ارش انجام دادم بستگی ب مقدار دارو هات داره ک بدنت ب چقدر جواب بده واسه من حدود ۱۰ تومن شد تازه دولتی بود خود بیمارستان حدود ۳ تومن شد بقیه پول دارو دادم 

روز دوم پریودی باید برین سونو بعد شروع میکنن دارو تجویز می کنن تا روزی ک خودشون تشخیص بدن کافیه بعد ...

شرایط داسته باشیم یعنی چی؟ 

دو مااااه بعد؟؟ 

چرا اینقدر طولانی

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
شرایط داسته باشیم یعنی چی؟  دو مااااه بعد؟؟  چرا اینقدر طولانی

شرایطتشو داشته باشی یعنی شکمت آب نیاورده باشه که اصطلاحا بهش میگن هایپر یا اینکه ازت یه آزمایش خون می گیرن اگر پروژسترونت بالا باشه انتقال نمیدن میگن دوتا پریودی باید ازت بگذره من هایپر شدم انتقال ندادن 

ببین ی نصیحتی بهت میکنم خواهرانه 

اگر دکتر بهت گفته ای وی اف کنی پشت گوش ننداز انجام بده هی منتظر نباش ک طبیعی بشی ما اگ می خواستیم طبیعی بشیم تا حالا شده بودیم حالا من نمی دونم مشکل شما چیه ولی من تنبلی تخمدان دارم شوهرمم ی کوچولو خیلی کم ضعیفه دکتر چهار سال پیش به من گفت ای وی اف من هی گفتم نه همینجوری میشم گذاشتم الان هم سنم رفت بالا هم هزینه ها حالا شما هم پشت گوش ننداز توکل ب خدا ایشالا ک دامن همه منتظرا سبز بشه 

شرایطتشو داشته باشی یعنی شکمت آب نیاورده باشه که اصطلاحا بهش میگن هایپر یا اینکه ازت یه آزمایش خون م ...

ممنون از راهنماییت 

من ۲۵ سالمه 

شوهرم ۳۳ 

من مشکلی ندارم 

همسرم اسپرمش خیلی ضعیفه و واریکوسل خیلییییی خفیف داره 

دکتر گفت یا ivf کنید یا واریکوسلشو عمل کنه بعد اگر نشد ivf 

من میگم تا عمل کنه و تا ببینیم بهتر میشه یا نه و تا باردار بشم یا نه حدود حدااااقل ۶ ماه تا یکسال میشه 

از طرفی میترسم الان ivf کنیم اما چون ضعیفه نتیجه نگیریم 

به نظرت چیکار کنیم؟ 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
ممنون از راهنماییت  من ۲۵ سالمه  شوهرم ۳۳  من مشکلی ندارم  همسرم اسپرمش خیلی ...

ببخشید دیر ب دیر جواب میدم زیاد سمت گوشی نمیام 

ببین اگ خودت مشکلی نداری فقط همسرت باید عمل کنه پس بذار عمل کنه از ماه بعد از عملم نزدیکی داشته باشین خیلی امکان داره بگیره من دوستم شوهرش مشکل داشت عمل کرد دکتر گفته بود باید سه ماه بگذره ولی این ماه بعد عملش سریع شد حالا شما اگ طبیعی بشی خب خیلی بهتره هم از نظر هزینه هم استرس ولی برا آی وی اف فرقی نداره ک شوهرت مشکل داشته باشه بازم انجام میدن اصلا ای وی اف واسه اونایی ک مشکل دارن دیگ حالا بازم با دکترت مشورت کن 

2706