2737
2734
عنوان

تو دوراهی موندم نمیدونم چیکار کنم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 74 پست
کادو خریدم براش 😑همش استرس اینو دارم خوشش نیاد اولین قرارمونه 

وای کادو نبری ها دور برش میداره خنگول من

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم نمیدونم چی بگم

سن ات برای ازوواج کمه اما برای یه رابطه ی دوستانه بد نیست نمیدونم...ولی دیگه چرا مادرت رو میبری پتوجه نمیشم

اگه بزرگ شدی و میخوای وارد اجتماع بشی که مثل نی نی کوچولو ها چرا با مادرت میری سر قرار...خب دوستی با یه جنس مخالف و این روابط هم جزو ورود به اجتماعه و طبیعیه  اما واقعا متوجه نمیشم چرا مادرت باید همراهت بیاد؟؟

2738
عزیزم نمیدونم چی بگم سن ات برای ازوواج کمه اما برای یه رابطه ی دوستانه بد نیست نمیدونم...ولی دیگه چ ...

یعنی با مامانم نرم؟

اخه مامانم گفت با دوستت برو ک دوستم نمیتونه بیاد گفت دوستت نمیاد من بیام ک پسررو ببینم 

اخه بابام اخلاقش عجیبه ظاهرش ازاده ولی از رون خشک مذهبه

فک نکنم جیغ و داد کنه ها

بنظرم خودش دوست داره آزاد باشه ولی چون جانعه اینجوره این بنده خدام مجبوره وگرنه ذهنیتش آزاده عزیز😘

خب بگو مامانت به باباتم بگه

اصن نمیدونم باید بهش چی بگم 😐💔میترسم هردوتامون لال شیم اونجا 

نترس چون استرس داری بذار اول اون بگه 

بگو از همه زندگیت بگو نمیخام چیزی بمونه بینمون 

درباره ایده الاش بپرس 

درباره نظرش درموزد ازدواج بپرس 

پیشرفت زندگیش بپرس

همیشه می‌تونه مثل الان باشه 

یا فقط برا قبل ازدواج 

نکته مهم اینکه ببین چطوری با خانواذش رفتار می‌کنه 

اگه خوب رفتار می‌کنه دست بزن نداره 

از کتک دوری 

واینکه بگو من خانواده تو خانواده خودمه قابل احترامن برام 

اگه زندگی هست برا ما هست نه میخام خونواده من نه شما بین ما بیان 

دیگه عرض کنم که😁

درباره روابط اجتماعیش بپرس 

درباره خونوادش که عقایدی دارن 

دوست دارن عروس چطوری باشه 

توهم بگو بابات چ اخلاقی میپسنده

به هیچ عنوان کلاس نذار 

ساده عادی 

واین شناخت هست تا جایی که میتونی با چشمممممم بازببین عقلانی فکر اخساستات بریز دور برا انتخاب 

نه پول مهمه نه قیافه 

فقط و فقط اخلاق 

خودت داری میبنی تو این سایت چقدر ممکنه شوهزشون پول دار باشه یا خوش قیافه 

اما از نظر اخلاقی داغونن و زده شدن از همه چی 

نکته زندگی مشترک : نذار حرمت تو شوهرت بینتون شکسته بشه احترامش بذار خالصانه صد برابر بهت بر میگرده 

شوهرتو یه آدم فضایی نبین که غریبه باشه و تو جنگ باشین همش 

شوهرت یعنی تو همون رفتاری که با خودت داری با همسرت داشته باش از اول رابطه 

لج کردن ممنوع کن تا به مدت طولانی تا بری تو دلش کاملا بعدش که بخادت لج کردنت غر زدنت  گریت و هرچی که باشه میشه عشق براش میشه لذت بردن از زنونگی تو میشه زندگی براش 

اما تو دلش نشینی میشی یه زن نق نقو پول دوست لجباز 

تموم⁦♥️⁩💪😁

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
فک نکنم جیغ و داد کنه ها بنظرم خودش دوست داره آزاد باشه ولی چون جانعه اینجوره این بنده خدام مجبوره ...

نه گلم بابام کلن همه چیو واس من بد میدونه ولی خواهر خودش (عمه محترم) هرکار میخاد میکنه ب اون چیزی نمیگه من بادوستام بخام برم بیرون به زور اجازه میده چه برسه بفهمه با پسر میخام برم😑💔 دیگ اون موقع رو پروفایلم باید بزنم مرده😐😂

2706