2410
2553
عنوان

از شیر گرفتن دختر خاهر شوهر

446 بازدید | 15 پست

شما برای اینجور کارا کادو میدین. 

ما مثلا 100 یا پنجاه پول میدیم. 

بعد نه مادرشوهرم نه خاهر شوهرام واسه دختر من نیاوردن.

الان خواهر شوهرم ک تهرانی اومده خونه باباش ک دخترشو از شیر بگیره زشته من دست خالی برم سر بزنم بهشون. 

میخام دو تا کیک تولد یک نفره بب م یکی برای دخترم یکی برای دختر خواهرشوهرم خوبه بنظرتون. 

یا ی کیک خونگی هم خودم درست کنم ببرم همگی دورهم بخوریم کنار اون دوتا کیک

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

نه همون کیک خوبه 

اونا حتما رسم ندارن منم بار اوله میشنوم 

کیکها رو یکم بزرگتر بگیر که برای همه بس باشه خودت ببین چند نفرین دیگه ، لازم هم نیست خودت کیک بپزی ، اکثرا کیک خامه ای بیرونو بیشتر دوست دارن 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
عزیرم ما کلا برای هر مراسمی از این جدلا کادو میدیم هی😐😐😐😐😐😐😐😐😐متاسفانه رسمای مزخرفیه

از مزخرف بودنش بگذریم چقد سخته رسماتون..فرض کن مدام در حال کادو دادنی😥😥😥😐😐

تمام دنیام ♡♡همسرم وپسرم♡♡❤❤❤
نه همون کیک خوبه  اونا حتما رسم ندارن منم بار اوله میشنوم  کیکها رو یکم بزرگتر بگیر که ب ...

اتفاقا از ی منطقه ایم و اونام رسم دارن. 

اما دلم نمیخاد کلی پول کیک تولد بزرگ بدم. 

این دوتا کیک تک نفره روهم میشه 10 هزار تومن

از مزخرف بودنش بگذریم چقد سخته رسماتون..فرض کن مدام در حال کادو دادنی😥😥😥😐😐

اره بخدا 😐دندونی. از شیر گرفتن. مدرسه رفتن. 

هزار تای دیگه

اتفاقا از ی منطقه ایم و اونام رسم دارن.  اما دلم نمیخاد کلی پول کیک تولد بزرگ بدم.  این ...

خوب دیگه خودت بهتر میدونی پس 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2706