2726
عنوان

روز سیزدهم انتقال جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 3799 بازدید | 26 پست
چ روزهایی ک با این ای وی اف لعنتی نگذروندم انشالله حامله ای عزیزم

پروژسترون عقب میندازه ب نظرت؟ اگ منفی باشه

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور بی بی نزدی طاقت اوردی😁😁

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2728
چطور بی بی نزدی طاقت اوردی😁😁

اینقد دفعه های قبل منفی شده دیگ متنفرم ازش

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
برو آزمایش نشون میده الان یا بی بی بزن

امضات  بعد یازده سال با ای وی اف؟

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
امضات    بعد یازده سال با ای وی اف؟

نه آی یو آی ،البته معجزه خدا بود چون قبلش زیاد انجام داده بودم

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
نه آی یو آی ،البته معجزه خدا بود چون قبلش زیاد انجام داده بودم

چقدر زیبا فقط خواست خدا بوده

انشاالله بچت همیشه سلامت باشه

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞